reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2017 ;) zapraszam!

Ja też nie dostałam kwiatka. ale za to zrobił kolacje przy świecach- spaghetti. makaron w kształcie serca ułożył i sosem polał i też serce żeby wyszło. ehhh i kartkę kupił. W tle muzyka. i on co roku mi robi kolacje taka romantyczną.
 
reklama
My też, bo mój uważa, że to amerykańskie święto :) niestety, nie zaskoczył mnie kolejny rok z rzędu ;) co dostałaś?? Pokaz swój wykres ;)

relgx1hpw702se3x.png

Proszę :) Dawaj w zamian Twój :]
Screen Shot 2017-02-15 at 12.20.10.png
 

Załączniki

  • Screen Shot 2017-02-15 at 12.20.10.png
    Screen Shot 2017-02-15 at 12.20.10.png
    42,4 KB · Wyświetleń: 317
Dziewczyny a jak to z tą płcią? Jak się wspolzylo w owu to szansa naa co? Słyszałam kiedyś, że chłopiec, a teraz czytam, że wręcz odwrotnie :p pytam z ciekawości :)
 
Dziewczyny a jak to z tą płcią? Jak się wspolzylo w owu to szansa naa co? Słyszałam kiedyś, że chłopiec, a teraz czytam, że wręcz odwrotnie :p pytam z ciekawości :)

Mamaginekolol mowila, ze to bzdury bo badania pokazuja, ze bez wzgledu na czas przytulanek to dzieci i tak rodzi sie mniej wiecej 50/50.

@judytka777 nie testuje bo sie zabezpieczalismy. Ale badalam sobie szyjkie i jak wyjelam palucha to byl w ciemno-brazowym sluzie, takze dzisiaj pewnie dostane malpiszona :)

@Lanvin to ekspozycja z ubraniami, przedmiotami z ksiazek i filmow HP, podrozuje po calym swiecie. Teraz jest w Holandii [emoji7]

Ale mysle, ze za tydzien wybierzemy sie na targi dzieciowe bo chce poogladac i zmacac wozki. Bedzie masa wystawcow w jednym miejscu a kolejna szansa dopiero w lutym 2018 a ja licze na to, ze wtedy to juz z dzieckiem na spacery bede chodzic ;)
A w marcu sobie pojedziemy na HPexpo :)





Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Dziewczyny a jak to z tą płcią? Jak się wspolzylo w owu to szansa naa co? Słyszałam kiedyś, że chłopiec, a teraz czytam, że wręcz odwrotnie [emoji14] pytam z ciekawości :)
Jeśli w owu lub po to chłopiec. Niby męskie plemniki są szybsze a żeńskie dłużej żyją. Chociaż ponoć to tez nie prawda. Skuteczność metody 50%[emoji8]

1usavcqgt1dml95x.png
 
Do góry