reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2017 ;) zapraszam!

wydaje mi się że picie przed testem sfalszowaloby wynik ale w drugą stronę jak już więc pewnie to owu. ja robiłam sobie teraz test owu po nocy a tam dwie krechy. ale że tak nie wolno to jeszcze w dzień zrobię. Martwi mnie ze śluzu nie mam a temperatura od dwóch dni spadała a teraz jest na poziomie z wczoraj.
Test z 1 moczu może być zafałszowany. Zrób później jeszcze raz.
Dobbrze, że temp. Ci spadała, tak robi na owu. A potem tylko w górę.
Były tu dziewczyny bez śluzu, a zachoddziły. Wystarczy jak jest tam w środku. Głowa do góry[emoji2]
Mi dzisiaj się odbiła o 0,23 i mam wielką nadzieję,że to owu jednak. Dzisiaj nie biorę już donga ani ziół nie piję.
@gabrika, @Lanvin jak tam wasze tempki?
 
reklama
Dziewczyny, nadrobilam was ale niestety 3po3... Ale w oko wpadły mi tylko dobre wiadomości! Tak strasznie się cieszę z waszych fasolek! I queen ze z tatą lepiej, matko  i że Marc spieła tyłek i napisała rozdział  

StorAnia, cudne świnki! Sama miałam kiedyś, cudowne zwierzątka  a ja wam przesylam walentnke, kiepskiej jakości 

1487112072-aaaaaa.jpeg




m7a4xuun7rn9jc7g.png
Dziękuje Kochana ;-*
 
Zarodeczek ok. 5 mm z akcja serduszka :) pikalo jak szalone. Za 3 tyg wizyta i wtedy wstawię foto :) jak bedzie juz duza kluseczka :)

Jestem taka szczęśliwa :)
Cudownie [emoji173]


Lanvin, mnie możesz usunąć na razie bo odpuszczamy na dwa trzy miesiące. Przypomnę się jak znowu wystartujemy:happy:z tabelki się usuwam, ale nie z bb:happy::happy:podczytuje nadal
Dobrze, ale odzywaj się czasem :)


Dzięki. Mam tylko płytkowy 25.

Właśnie się dowiedziałam, że znajoma która ma dwójkę dzieci, a trzecie usunęła, wpadła i jest w ciąży...
Usunęła na życzenie?


Dziewczynki, super wiadomosci [emoji173][emoji173][emoji173] prosze takie kazdego dnia :)

A ja mam kufffa stresa bo dzisiaj termin malpiszona a swinia nie przyszla i boje sie, ze szlag trafi histereskopie 24ego bo nie mozna miec okresu podczas badania. Oby przyszla jutro lub maks pojutrze, inaczej bedzie lipa.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
A może test? Czy się zabezpieczaliscie w tym cyklu?




Dziewczyny, nadrobilam was ale niestety 3po3... Ale w oko wpadły mi tylko dobre wiadomości! Tak strasznie się cieszę z waszych fasolek! I queen ze z tatą lepiej, matko  i że Marc spieła tyłek i napisała rozdział  

StorAnia, cudne świnki! Sama miałam kiedyś, cudowne zwierzątka  a ja wam przesylam walentnke, kiepskiej jakości 

1487112072-aaaaaa.jpeg




m7a4xuun7rn9jc7g.png
Ale super [emoji173]


Aaaaaaaaa K to mnie jednak musi bardzo kochac [emoji23] ... powiedzial, ze zabierze mnie na Harry Potter Expo [emoji33][emoji33][emoji7][emoji7]
Otwarto 11 lutego w Utrechcie!

c4d7067acc699c315c28605afc51a4cb.jpg



Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
A co to takiego? Też chcę... U nas widziałam, że ma być orkiestra i grać muzykę z Harrego Pottera, a w tle będzie leciał film, poszłabym!


Test z 1 moczu może być zafałszowany. Zrób później jeszcze raz.
Dobbrze, że temp. Ci spadała, tak robi na owu. A potem tylko w górę.
Były tu dziewczyny bez śluzu, a zachoddziły. Wystarczy jak jest tam w środku. Głowa do góry[emoji2]
Mi dzisiaj się odbiła o 0,23 i mam wielką nadzieję,że to owu jednak. Dzisiaj nie biorę już donga ani ziół nie piję.
@gabrika, @Lanvin jak tam wasze tempki?
Mi dzisiaj skoczyło do 36,80, w teorii skok jak na owu, ale nie cieszę się, bo może jutro znowu temperatura spadnie jak ostatnio... Z tym, że dzisiaj w nocy nie wstawałam, ani nic. Zobaczymy.



relgx1hpw702se3x.png
 
Dzień dobry dziewczynki:)jak tam po walentynkach?upojnie bylo? ?:Du mnie fajnie i bardzo milo:pakurat dni płodne są więc przyjemne z pożytecznym;)
Gratuluję udanych usg kochane!!!!bardzo sie ciesze ze jest wszystko ok i jestescie szczesliwe!!!
Paraplu a ty testujesz czy jak??
Trzymam za was kciuki
 
Dzień dobry dziewczynki:)jak tam po walentynkach?upojnie bylo? ?:Du mnie fajnie i bardzo milo:pakurat dni płodne są więc przyjemne z pożytecznym;)
Gratuluję udanych usg kochane!!!!bardzo sie ciesze ze jest wszystko ok i jestescie szczesliwe!!!
Paraplu a ty testujesz czy jak??
Trzymam za was kciuki
Ja wczoraj poszłam spać po 22 :| dupa, nie walentynki. Kupiłam wino, wypiłam sama pół butelki, bo M musiał pracować i mnie zmogło... Taka sytuacja [emoji14]

relgx1hpw702se3x.png
 
Bulbasek, Spark, i cheebay gratulacje, strasznie się cieszę że wszystko ok :),
mój mąż nadal chory i myślałam żę wczoraj nici z seksu ale chyba tez miał ochote i poserduszkowaliśmy (bez całowania-coby się nie zarazić :p)
trzeba takdalej co dwa dni i będzie ok :)
dziś 7 dc
 
reklama
Do góry