reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Staraczki 2017 ;) zapraszam!

reklama
Obliczylam bmi dla Ciebie i paczaj!!!

1462967508-vogyd3.jpeg


Co prawda jestes w gornej granicy. Nadwaga jest od bmi 25 ale kurcze to nie jes waga ktora koniedznie trzeba zrzucic.
Baba wymysla.
 
1462967714-23tmbc.jpeg


A to moje bmi. Kapke mniejsze tylko dlatego, ze jestem 2cm wyzsza.

No i w zyciu bym nie powiedziala, ze jestem gruba :p taka akuratna jestem :D
Chcialabym jednak zejsc do wagi 52-54 bo wtedy czulam sie najlepiej.
 
Melduję się!
Renata jeszcze raz gratuluję!

Paraplu reakcja twojego mena mnie rozwaliła!

Wzięłam dziś duphaston. Brałyście? Czy on powoduje skutki uboczne w postaci nadmiernej wybuchowości? Szukam usprawiedliwienia, bo strasznie się na dzieci wydarłam i teraz siedzę z wyrzutami sumienia [emoji29]
 
Ostatnia edycja:
Melduję się!
Renata jeszcze raz gratuluję!

Paraplu reakcja twojego mena mnie rozwaliła!

Wzięłam dziś duphaston. Brałyście? Czy on powoduje skutki uboczne w postaci nadmiernej wybuchowości? Szukam usprawiedliwienia, bo strasznie się na dzieci wydarłam i teraz siedzę z wyrzutami sumienia [emoji29]

Ja co prawda tak nie miałam, ale wlasnie widziałam sie z koleżanka i zapytała mnie o podobna rzecz - czy mialam wahania humoru i gorszy nastrój przy braniu dupka, bo ponoć tak kobiety reagują. Takze rzeczywiście to moze byc to...
 
Hej dziewczyny
Gratuluję tym ktorym się udało. Super wieści.

Ja ostatnie dni miałam mega zawalone praca a doszło mi też szkolenie.

Proszę o wpisanie nowego terminu na 4.06

Wysłane z mojego SM-A300FU przy użyciu Tapatalka
 
Skaba haha szkoda, ze nie nagralam go :D
Niezla pamiatka by byla :D

Nadal nie wierze w te 2 kreski. Uwierze jak zobacze cos na usg :)

89Katia dziekuje :*
 
reklama
Do góry