reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Staraczki 2017 ;) zapraszam!

Renata, gratki!! To było wiadome od początku ze to ciąża! :)

U mnie dzisiaj negatyw, @ wlasnie sie zaczyna
 
Ostatnia edycja:
reklama
Renia !!! Gratulacje! Super.

Yesenia skonsultuj się z innym lekarzem. A co powiedział na te straszne bóle miesiaczkowe? Inseminacja to bardzo dobry pomysł kochana... zastanówcie się na spokojnie p rzemyslcie... porozmawiaj może o tym z g inekologiem jakie byście mieli szansę... ;) ale zacznij u wizyty i innego ginekologa.

Bertha tulam mocno ! OBYŚMY się spotkały na lutowkach!!!

Napisane na SM-G531F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ann waze 62 kg przy wzroście 160 nie jestem gruba ale mam brzuszek
Fabiamama inseminacja odpada , zresztą pisałam ze starania zakończone a ta moja gin zapytała o tak co u mnie , nie byłam na wizycie :( bardzo mi przykro

Napisane na SM-G361F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ann waze 62 kg przy wzroście 160 nie jestem gruba ale mam brzuszek
Fabiamama inseminacja odpada , zresztą pisałam ze starania zakończone a ta moja gin zapytała o tak co u mnie , nie byłam na wizycie :( bardzo mi przykro

Napisane na SM-G361F w aplikacji Forum BabyBoom

Ej no to i mi ta Twoja ginka pojechala!! Wredna sucz :D

Ja mam 162 i 63kg !!!!
No moze modelka nie jestem ale kuzwa gruba tez nie!

Wazylam 52kg ale depresja zrobila swoje. Wiekszosc kg poszla mi w dupe i uda :D taka szafa 3-drzwiowa ze mnie :D
Koszule mam rozmiar ciagle 38 a spodnie z 38 poszlo na 42 ;(
 
Yesenia przeciez to normalna waga! ja mam 161 cm i obecnie mam 99 kg i mimo tego zaszlam!!!!!!!
jak szczuplejsza o wiele bylam to nie moglam zajsc
 
reklama
Hej ho!

Paraplu! O ja! Co za piękne kreseczki!!!!!!!!!!!!!! Gratuluję serdecznie :) :) nudnej ciąży życzę :)

Renatka raz jeszcze gratuluję :)

Bertha kurcze no! :wściekła/y: Luty jest Wasz!!!

Yesenia schudnąć? Hahah :p przecież to normalna waga
 
Do góry