reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Staraczki 2017 ;) zapraszam!

Witajcie :D
Ja dzisiaj powtorzylam betę, wiem to już zakrawa o paranoję, ale z drugiej strony przy tak wczesnej ciazy lekarz napewno skierowałby mnie jeszcze raz.
Chcę wiedziec z czym do niego idę.
Wg. skali jestem juz miedzy 4 a 5 tc bo wyszlo 91,2 ( dane z soboty 7.05 wynosily 67,9).
Nie wiem czy to normalne?...trochę się martwię, że maly ten przyrosl chyba, że zle interpretuje wyniki...
 
reklama
Witajcie :D
Ja dzisiaj powtorzylam betę, wiem to już zakrawa o paranoję, ale z drugiej strony przy tak wczesnej ciazy lekarz napewno skierowałby mnie jeszcze raz.
Chcę wiedziec z czym do niego idę.
Wg. skali jestem juz miedzy 4 a 5 tc bo wyszlo 91,2 ( dane z soboty 7.05 wynosily 67,9).
Nie wiem czy to normalne?...trochę się martwię, że maly ten przyrosl chyba, że zle interpretuje wyniki...
Powtórz koniecznie za 2 dni bete....

Napisane na SM-J500FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
oczywiście również serdecznie gratuluję Renacie :-)
a lekarce która karze schudnąc sprzedałabym kopa w dupsko i poszła gdzie indziej.... ;/
 
15 minut temu testowałam ale tak jak myślałam bardziej negatywny niż pozytywny bo wcześnie jeszcze[emoji53]coprawda mąż mówi ze kreska znaczy cień jest... jutro beta bo muszę wiedzieć czy odstawić clexan,encorton i duphaston czy nie....

Napisane na SM-J500FN w aplikacji Forum BabyBoom
A w którym dpt zrobiłaś test?? Pytam ponieważ sama mam zrobić betę w piątek i zastanawiam się nad sikaczem
 
jestem juz po :-) :)
dziecko ma sie dobrze, serduszko bije, widzielismy i slyszelismy :-) :) ciaza mlodsza o kilka dni, ale to sie zgadza, bo ja pozna owu mialam, wszystko jest ok, jestem szczesliwa! na usg sie poryczalam oczywiscie, moj tez :-) :)
mam foto, ale niewyrazne, bo ciemno i aparat mojego jest slaby, to po parwej to zarodek, po lewej zanikajace powoli cialko zolte, kolejna wizyta za dwa tygodnie, dalej mam lykac duphaston:-) :)
 

Załączniki

  • 3.jpg
    3.jpg
    597,1 KB · Wyświetleń: 59
Ostatnia edycja:
reklama
Dzieki[emoji5] wiec się nie spiesze i czekam u mnie dziś dopiero 7dpt... to życzę owocnych wyników z bety [emoji16][emoji16][emoji16]
Jeżeli nie lykasz żadnych leków i nie miałaś poronien to najlepiej poczekaj do dnia okresu...ja niestety biorę mnóstwo leków i dlatego nie mogę spokojnie czekać do dnia okresu[emoji53]

Napisane na SM-J500FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry