reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Staraczki 2017 ;) zapraszam!

reklama
na Slasku gadjaja na pole zamiast na podworze i ja na poczatku tego nie kumalam
ostatnio masz regularne cykle?

Na pole to mówią w Krakowie! Ja mowię "normalnie" - Na dwór :)
Patrząc na wzrost temperatury to owu była dokładnie 2 tyg temu i zawsze mam 2 tyg po owu @. Takze dzisiaj musi przyjść.
Brzuch boli, ale jeszcze nie ma krwi.
 
Witam wszystkie staraczki:)jestem po transferze( 04.05) przez kilka pierwszych dni odczuwałam jajniki dziś zupełnie nic martwię się;/... czy to tak ma wygladać??? testuje 13.05 w piatek każdy dzeiń do tej daty coraz cięzszy...eehhh

Witaj! Jej, wiem jak sie niecierpliwisz.. Trzymam kciuki. Ile miałaś zarodków transferowanych?
 
Na pole to mówią w Krakowie! Ja mowię "normalnie" - Na dwór :)
Patrząc na wzrost temperatury to owu była dokładnie 2 tyg temu i zawsze mam 2 tyg po owu @. Takze dzisiaj musi przyjść.
Brzuch boli, ale jeszcze nie ma krwi.
u nas tam gdzie ma to rodzine to Swidnica i Wroclaw i oni wlasnie mowia na polea czujesz sie jak bys miala ja dostac?
 
u nas tam gdzie ma to rodzine to Swidnica i Wroclaw i oni wlasnie mowia na polea czujesz sie jak bys miala ja dostac?

A to dziwne, bo tu we Wrocku (tu mieszkam od studiów) nie słyszałam zeby tak mówili :)

Czuje normalny brzuch jak na @.. Choc jak byłam w ciąży w zeszłym roku to tez w sumie tak samo czułam. Takze nie pozostaje nic innego jak czekać.. Ale żadnego cienia dzisiaj nie było wiec nie ma nadziei..
 
reklama
A to dziwne, bo tu we Wrocku (tu mieszkam od studiów) nie słyszałam zeby tak mówili :)

Czuje normalny brzuch jak na @.. Choc jak byłam w ciąży w zeszłym roku to tez w sumie tak samo czułam. Takze nie pozostaje nic innego jak czekać.. Ale żadnego cienia dzisiaj nie było wiec nie ma nadziei..
noo wlasnie jak ja jezdzilam tam do rodziny to chlopacy gadali idziemy na pole :laugh2: ja mowie na jakie pole? no pobawic sie heheh, moze to zalezy o rodziny niw iem, oni pochodza spod Świdnicy i tam tak wszyscy mowia ktorych znam :), a jesli dzis nie przyjdzie to chcesz powtorzyc test?
 
Do góry