reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Staraczki 2017 ;) zapraszam!

reklama
Nie mam reguły, ale ok 10dpo juz mnie kusi. W tym cyklu zaczęłam szybciej bo miałam stymulację clo i pierwszy pęcherzyk pękł prawdopodobnie 5 dni przed finalna owu (monitoring miałam) wiec założyłam ze dpo inaczej liczę. I był ten chholerny cien potem beta negatywna no i tak dalej sprawdzałam. Potem znowu jakis cien sie pojawił i beta negatywna.
No i teraz juz liczę wg tej finalnej owu - czyli wg wzrostu temperatury i dzisiaj jest 14dpo wiec termin mojej @. Ale jeszcze czekam na nią. Pewnie przyjdzie za chwile.
 
Nie mam reguły, ale ok 10dpo juz mnie kusi. W tym cyklu zaczęłam szybciej bo miałam stymulację clo i pierwszy pęcherzyk pękł prawdopodobnie 5 dni przed finalna owu (monitoring miałam) wiec założyłam ze dpo inaczej liczę. I był ten chholerny cien potem beta negatywna no i tak dalej sprawdzałam. Potem znowu jakis cien sie pojawił i beta negatywna.
No i teraz juz liczę wg tej finalnej owu - czyli wg wzrostu temperatury i dzisiaj jest 14dpo wiec termin mojej @. Ale jeszcze czekam na nią. Pewnie przyjdzie za chwile.
a zanika Ci zluz w dzien @?
 
a zanika Ci zluz w dzien @?

Costam troche śluzu mam kremowego. Ale nie wiem jak śluz oceniać. Ja sprawdzam wewnątrz, wiec zawsze cos tam sie "wygrzebie" - opisując tak brzydko... Wiem ze przy ciąży raczej tego śluzu jest wiecej, tak?
Pewnie po prostu @ przyjdzie wieczorem lub w nocy, najdalej jutro.
 
Ostatnia edycja:
Witam nowe staraczki [emoji4]

Lux ale te tygodnie zapitalają! Już 8tc??? Współczuję mdłości [emoji20]

Paraplu miałam podobną historię jak zamieszkałam w Krakowie. Wiekowa właścicielka mieszkania wraca ze spaceru z psem i mówi, żebym się ciepło ubrała, bo na polu wieje. Oczy wywaliłam, gdzie ona po polu z psem latała i to w centrum Krakowa jak oboje tylko z nóżki na nóżkę się kolebali. I odpaliłam coś o tym, że od pól to czasem ostro wieje i wiem bo rodzice w polach mieszkają. Ale przecież ja na uczelnię to między budynkami się przemknę. Nic nie powiedziała. Pewnie pomyślała, że wariatka jakaś jej się trafiła [emoji2]. Na studiach to było nasze ulubione zajęcie, żeby porównywać kto gdzie jak nazywa. A po dialektologii to już zboczenie takie mieliśmy [emoji2].

Bertha podziwiam cię! Ale skoro potrzebujesz robić testy to je rób! I obyś szybko zobaczyła II.
 
reklama
Dziewczyny powiedzcie, ze moje oczy dobrze widza!


1462902889-s3yv4b.jpeg
 
Do góry