reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Staraczki 2017 ;) zapraszam!

reklama
Hej dziewczyny :)

Przychodzę z rana z dobrymi wieściami. Pewnie większość z Was mnie wgl nie kojarzy bo udzielałam się na forum może z miesiąc, ale co tam, przynajmniej prześlę trochę pozytywnej energii!
Zobacz załącznik 793910
Gratuluję! :-)

A Ty nie miałaś czasem zacząć starań dopiero pod koniec roku??



Napisane na E2303 w aplikacji Forum BabyBoom
 
@Luxuorius u nas też tragedia, non stop telefony, wcześniej straszyła, że sąsiedzi okropni, że jednym założyła niebieską karte i żebyśmy na niichpolicje dzownili! A sadiedzii wszyscy super. Jak babke zalalismy 2 razy to nicc nie chciala! Faktycznie babbka obok darla sie po mężu czasem aalbo dzieciach, alle chwile pokrzyczalla i spokoj, nie biła ich ani nic... teraz, że wszystko ma być tak samo jak przy wprowadzaniu się, a wiadomo, ze sciany troszkę bardziej brudne ale nie będę jej chaty malować bo już wcześniej były uwalone... wymienilismy stoliki bo cos tam podrapane bylo, fototapete i już. Regularnie jej placilismy i wgl... jak przyszła kolejna nadplata i się odezwalam, że odlicze sobie bo to nasza kasa to ryk, że czytam jej listy, a to duża kartka a4 z adm bez koperty bez niczego z wielkim napisem :nadplata... zresztą inne rachunki za prad kazala nam otwierac bo to my placimy, ale jak nasza nadplata to juz nie, pfff. 2.5roku mieszkalismy, regulanie wszystko placone, a ta wiecxnie problem jakis. Teraz 2 pokoje u rodzicow mojegoo mamy poki co bo mielismy 3tyg żeby cos ogarnąć tylko:/
 
Hej dziewczynki.

Ja juz po wywiadzie z asystentka i po wizycie u ginekologa.
Na USG wszystko okej, powiedziala, ze male prawdopodobienstwo zrostow ale przy takich objawach chce to sprawdzic.
Wlasnie dostalam terminy badan.
24 lutego kolposkopia
28 lutego histereskopia

@arrow92 eee tam, dobre zdjecie wybralam, wiekszosc jakich mam nie nadaje sie dla ludzkosci [emoji23]
Niemniej, dziekuje za komplement [emoji8]

Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Nie znam się na tych badaniach ale fajnie się tak wzdłuż i wszerz przebadac :) będziesz mieć pewność że wszystko jest ok :)
 
reklama
Do góry