reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Staraczki 2017 ;) zapraszam!

reklama
@Luxuorius u nas też tragedia, non stop telefony, wcześniej straszyła, że sąsiedzi okropni, że jednym założyła niebieską karte i żebyśmy na niichpolicje dzownili! A sadiedzii wszyscy super. Jak babke zalalismy 2 razy to nicc nie chciala! Faktycznie babbka obok darla sie po mężu czasem aalbo dzieciach, alle chwile pokrzyczalla i spokoj, nie biła ich ani nic... teraz, że wszystko ma być tak samo jak przy wprowadzaniu się, a wiadomo, ze sciany troszkę bardziej brudne ale nie będę jej chaty malować bo już wcześniej były uwalone... wymienilismy stoliki bo cos tam podrapane bylo, fototapete i już. Regularnie jej placilismy i wgl... jak przyszła kolejna nadplata i się odezwalam, że odlicze sobie bo to nasza kasa to ryk, że czytam jej listy, a to duża kartka a4 z adm bez koperty bez niczego z wielkim napisem :nadplata... zresztą inne rachunki za prad kazala nam otwierac bo to my placimy, ale jak nasza nadplata to juz nie, pfff. 2.5roku mieszkalismy, regulanie wszystko placone, a ta wiecxnie problem jakis. Teraz 2 pokoje u rodzicow mojegoo mamy poki co bo mielismy 3tyg żeby cos ogarnąć tylko:/
ja pierdziele, to mieliscie to samo co my bo u nas tez nie kazala rachunkow zanosic do spoldzielni (pracowala tam jej kolezanka) a potem sie darla, ze czemu ja rachunkow tam nie dostarczam zeby jej kwote potwierdzila :wściekła/y: do ludzi dzwonila z blokow obok by jej donosili gdzie i kiedy wyjezdzamy, wiedziala nawet co mielismy ubrane
 
No właśnie[emoji2] doskonale to rozumiem

Napisane na SM-A510F w aplikacji Forum BabyBoom
Apropo naszych menów... Ja swojego nauczyłam wrzucać skarpety do kosza na pranie. Jak zostawial je gdziekolwiek, to wkładalam mu je z powrotem do szafki. I tak się nazbierało, aż w końcu złapał brudne, chciał założyć i zonk :tak: I powiedziałam mu wtedy, że skoro ubranie nie jest w koszu do prania, to znaczy ze jest czyste i można je nosić. I od tamtej pory wie gdzie co ma kłaść :-) :)
 
hej dziewczyny
smile.gif
w 19 dc dostałam zastrzyk ovitrelle, cykle mam nieregularne, ale wtedy wyszło na usg, że pęcherzyk ma 2cm(18styczeń), 20 stycznia zaczełam brać duphaston 2x dziennie przez 10 dni. Zrobiłam test po zakończeniu duphastonu wyszła druga kreska bardzo jasna, pojechałam więc na betę HCG która potwierdziła ciąże. Lekarz kazał mi przyjechać za jakieś 3 tyg, bo stwierdził, że i tak nic teraz nie widać. Jednak ja udałam się do innego ginekologa z powodu bólu brzucha który bolał mnie jakby miała zaraz dostać @, ten zrobił mi usg i wyszło ze coś tam niby się zagnieżdża, ale po prawej stronie na jajniku zrobił się torbiel 3.5cm. Czy możliwe jest, że tobiel fałszuje wynik? dodam ze nigdy nie miałam, żadnych tobieli, czy ta torbiel może mieć związek z ciążą, a raczej z jej początkiem? od razu dziekuję, za wszelkie odpowiedzi.
1_cmok.gif
 
reklama
Boże chore historie. My póki co mamy góre u teściów. 20 tysięcy w remont wsadzilismy i juz trzy lata mieszkamy no ale czunszu żadnego tu nie ma. Jak wszystko p9jdzie zgodnie z planem to w przyszłym roku kupimy swoje mieszkanko, meble sprzęty wszystko swoje mamy. Myślę że ze 20 tysi będziemy mieli w kredycie więc szybko pójdzie spłata.
 
Do góry