reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Staraczki 2017 ;) zapraszam!

reklama
@Luxuorius upomnialaam się w ubiegłym miesiącu, że nadpłaty za ogrzewanie i za wodę powinny iść do nas a nie ona je sobie brać jak to robi, bo to my zuzylismy mniej... no i jej się nie spodobało, kazała się wyprowadzić. Wczoraj daliśmy klucze zjej rodzicom to pretensje, że nie jej...a. nie daliśmy jej bo ostatni miesiąc po tej kłótni właśnie nie raczyła nam nawet odpisać na smsa ze stanem licznika... wielce obrazna. To też ją olalismy i dalismy klucze rodzicom bo też blizej mamy. To teraz znów ryk o to... tak w skrócie, bo problem z Nią był od dawna
wiesz czemu pytam? bo mielismy podobna sytuacje, ktora sie o malo w sadzie nie skonczyla, na poprzednim mieszkaniu mielismy chora na glowe wlascielke, ktora nam uprzykrzala zycie i robila wszystko by nam zatruc normalne funkcjonowanie, a ze mieszkala daleko, to robila to przez tel i wydzwaniala nawet do Tomka mamy (zdobyla jej nr) dzialo sie ostro i bylismy tam poltora roku, ciagle jakih halas, za rachunki placilam do przodu dana kwote co miesiac i sie rozliczalysmy, jak powiedzielismy, ze szukamy innego mieszkania to zaczela se drzec, ze przeciez umowe bedziemy przedluzac, mowie jej, ze nie musimy, ze mozemy isc na inne, ale nie moglismy nic znalezc i zostalismy u niej i przedluzylismy umowe w grudniu 2015 a w styczniu 2016 ona nam mowi, ze uwaga sprzedaje mieszkanie!!! no szlag by ja trafil, mielismy miesiac na znalezienie mieszkania i jeszcze nas oklamala, ze to ze starej oferty ja ludzie znalezli a ogloszenie sie okazalo aktualne!!!! na koniec kaucji nie chciala nam oddac i wmawiala, ze pierwszego czynszu jej nie zaplacilismy i wtedy moj Tomek zapomnial, ze gada ze starsza osoba i tak ja zjechal, ze w piety jej poszlo...gdzie teraz mieszkacie? dlugo tam mieszkaliscie?
 
Hej dziewczyny :)
Próbuje was nadrobic, ale produkujecie postów ze ho ho
Gratulacje dwóch kreseczek dziewczyny i wszystkiego najlepszego na pozostałe 8m-cy :*
U mnie grypa. . :/ Na szczęście tylko ja i cora chorujemy, chłopy zdrowe. Czekam z utesknieniem na @ bo czuje ze z tego cyklu nici. Ale ani na krwawke ani na ciążę się nie czuje.. Może przez to grypisko paskudne.
Miłego dnia kobietki i trzymam za was kciuki :)
 
Hej dziewczyny :)

Przychodzę z rana z dobrymi wieściami. Pewnie większość z Was mnie wgl nie kojarzy bo udzielałam się na forum może z miesiąc, ale co tam, przynajmniej prześlę trochę pozytywnej energii!
IMG_0256.JPG
 

Załączniki

  • IMG_0256.JPG
    IMG_0256.JPG
    955,9 KB · Wyświetleń: 597
moj posprzata po sobie, ale ma jeden problem bo...zamiast wziac scierke, ktora do tego sluzy to bierze recznik do naczyn lub rak i tym czysci, moja mina gdy wchodze do kuchni i biore mokry recznik smierdzacy plynami do czyszczenia jest boska :D
Skąd ja to kochana znam. Widzę że nie ja jedyna mam taki problem [emoji2]

Napisane na SM-A510F w aplikacji Forum BabyBoom
 
No nie ma nie ma, biało :) postaram sie bardziej jutro ;)

Moj od maja brał najpierw ze 3-4 miesiące FertilMan potem 3-4 miesiące Profertil, i ostatnie 1,5 miesiąca Parenton.
Zobaczymy jakie wyniki bedą. Ostatnio robił w kwietniu 2016.



--------------------------------------------
35l, 0 dzieci, 1 aniołek, starania od 2014 roku
Uuu, to Wy tak grubo... Nas niestety nie stać, ale zobaczymy...
 
reklama
Do góry