reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Staraczki 2017 ;) zapraszam!

to ja z moim walcze bu nie chowal mi pomidorow i ogorkow do lodowki, bo zimnych jesc nie bede a i maslo tez mi chowa, wczoraj o dziwo nie ruszyl i lezaly na blacie, moze to temu, ze go opierniczylam od gory do dolu, bo on se zje rame na chleb a ja lubie maslo i on tego nie rozumie, jak bral pranie z suszarki to spadla mu jedna moja bluzka i menda jej nie powiesil rano tylko walnal na suszarke i jest mokra i pognieciona, no szlag by go...
Achh te chłopy :D
 
reklama
Ja już po oddaniu krwi, dobrze ze dzisiaj wolne [emoji5]
Test kupię wieczorem o ile będzie potrzebny [emoji5] ale 12 dni po owu to już beta chyba raczej wiarygodna No nie? Nie dają mi spokoju te cienie wczorajsze z bobotest i DOZ test. Nigdy nie miałam nawet cienia cienia.
Dzięki dziewczyny za kciukasy[emoji5]

@lux faceci to proste urządzenia z pamięcią krótkotrwała noł stres.. :) nauczyć ich czegoś w tym wieku to sukces, ja już nie walczę o opuszczanie deski, sprzątnięcie blatu kuchennego po przygotowywaniu posiłku, wrzucaniu skarpet do kosza na pranie oj.... mogłabym wymienić i wymieniać. Łatwiej było mi się po prostu dostosować [emoji5]


@Verq a beta?




Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
to ja z moim walcze bu nie chowal mi pomidorow i ogorkow do lodowki, bo zimnych jesc nie bede a i maslo tez mi chowa, wczoraj o dziwo nie ruszyl i lezaly na blacie, moze to temu, ze go opierniczylam od gory do dolu, bo on se zje rame na chleb a ja lubie maslo i on tego nie rozumie, jak bral pranie z suszarki to spadla mu jedna moja bluzka i menda jej nie powiesil rano tylko walnal na suszarke i jest mokra i pognieciona, no szlag by go...
Życiowe problemy [emoji3]



Napisane na E2303 w aplikacji Forum BabyBoom
 
no to zamówiłam termometr j testy owu. przyjdą po weekendzie więc na tan cykl jestem obstawiania. temperatura spada po owu czy przed? hihi bo to nowość dla mnie :)
W dzień owu lekko spada (ale to nie jest reguła) a po owu rośnie i rośnie[emoji2] a chwilę przed, lub pierwszego- drugiego dnia nowego cyklu spada.
 
Ja już po oddaniu krwi, dobrze ze dzisiaj wolne [emoji5]
Test kupię wieczorem o ile będzie potrzebny [emoji5] ale 12 dni po owu to już beta chyba raczej wiarygodna No nie? Nie dają mi spokoju te cienie wczorajsze z bobotest i DOZ test. Nigdy nie miałam nawet cienia cienia.
Dzięki dziewczyny za kciukasy[emoji5]

@lux faceci to proste urządzenia z pamięcią krótkotrwała noł stres.. :) nauczyć ich czegoś w tym wieku to sukces, ja już nie walczę o opuszczanie deski, sprzątnięcie blatu kuchennego po przygotowywaniu posiłku, wrzucaniu skarpet do kosza na pranie oj.... mogłabym wymienić i wymieniać. Łatwiej było mi się po prostu dostosować [emoji5]


@Verq a beta?




Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
moj posprzata po sobie, ale ma jeden problem bo...zamiast wziac scierke, ktora do tego sluzy to bierze recznik do naczyn lub rak i tym czysci, moja mina gdy wchodze do kuchni i biore mokry recznik smierdzacy plynami do czyszczenia jest boska :D
 
Hej dziewczynki.

Ja juz po wywiadzie z asystentka i po wizycie u ginekologa.
Na USG wszystko okej, powiedziala, ze male prawdopodobienstwo zrostow ale przy takich objawach chce to sprawdzic.
Wlasnie dostalam terminy badan.
24 lutego kolposkopia
28 lutego histereskopia

@arrow92 eee tam, dobre zdjecie wybralam, wiekszosc jakich mam nie nadaje sie dla ludzkosci [emoji23]
Niemniej, dziekuje za komplement [emoji8]

Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ostatnia edycja:
moj posprzata po sobie, ale ma jeden problem bo...zamiast wziac scierke, ktora do tego sluzy to bierze recznik do naczyn lub rak i tym czysci, moja mina gdy wchodze do kuchni i biore mokry recznik smierdzacy plynami do czyszczenia jest boska :D

Chodzi mi o nawyki albo brak logicznego myślenia albo o ich dziwna dedukcje myślenia [emoji5]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
moj posprzata po sobie, ale ma jeden problem bo...zamiast wziac scierke, ktora do tego sluzy to bierze recznik do naczyn lub rak i tym czysci, moja mina gdy wchodze do kuchni i biore mokry recznik smierdzacy plynami do czyszczenia jest boska :D
Lux chłopy tak mają,mój też zostawia wszystko,sprzątać po nich trzeba
 
reklama
Hej dziewczynki.

Ja juz po wywiadzie z asystentka i po wizycie u ginekologa.
Na USG wszystko okej, powiedziala, ze male prawdopodobienstwo zrostow ale przy takich objawach chce to sprawdzic.
Wlasnie dostalam terminy badan.
24 lutego kolposkopia
28 lutego histereskopia


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Super, przebadają i będzie wiadomo.
A na czym polega kolposkopia?
 
Do góry