reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2017 ;) zapraszam!

Hej dziewczyny malo pisze ale ostatnio tyle co zdarzeń poczytac co u was.
Mfifi super kreseczki Gratuluje.
Ja czekam na @ ma być 24 Czuje ze jednak przyjdzie franca. Choć wiem ze te dni przed będę żyła nadzieja i sprawdzała co chwile czy przyszła
 
reklama
Wg suwaczka 8 tydz i 6 dni tzn. jutro wejdę w 10 tydzień ,aż nie mogę w to uwierzyć a jeszcze tak niedawno pokazywałam wam teścika
Brzucho słabo wybija, ostatnio apetyt nie dopisywał
Zobacz załącznik 792402

Piękny brzuszek [emoji7] ja mam taki sam, szkoda że nie ciążowy [emoji30] moj 3latek mi dziś powiedział : mamo ale masz pełny brzuszek [emoji23][emoji23]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Spark, powiedz mi, te ziółka które bierzesz są na owulacje? A jeżeli ja mam owulacje co miesiąc i regularne miesięczni to moge je pic? Działają na cos jeszcze?


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
4 dni do @ ja na mega w...wie. Nawrzeszczałam dziś na córkę,męża...[emoji20]straszne to jest. Gorzej niż hormony w ciąży. Wtedy byłam oazą spokoju...Czy Wy też jesteście takie nerwowe przed @??

Napisane na LG-H815 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry