reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2017 ;) zapraszam!

reklama
Hej dziewczyny. Jestem nowa na forum, do tej pory borykałam się sama ze swoimi demonami. Mam Hashimoto, zdiagnozowane w listopadzie 2015, po tym jak straciłam ciążę w 5tc. Od tego czasu nie udało się nam doczekać naszego cudu. Mam nadzieję że tu znajdę bratnie dusze :) i przestanę się zamartwiać że jestem sama z tym :)
witaj w gronie [emoji18] powodzenia w staraniach

Napisane na SM-A510F w aplikacji Forum BabyBoom
 
bardzo słusznie - nie dorosłaś do dyskusji na odpowiednim poziomie. tu , na forum trzeba się wykazać empatią, której najwyraźniej ci brakuje, oraz taktem i szacunkiem do innych. każda z nas czasem wzdycha, kiedy nowa staraczka zadaje pytanie z gatunku podstawowych, zadane już 50 razy na tym wątku, ale do tej pory nikt nikogo nie odesłał, żeby się douczył.
Ale dla ciebie zrobię wyjątek - zanim zechcesz ponownie kogoś tu prowokować - doczytaj najpierw, jak należy dyskutować, żeby nie obrażać swoich interlokutorów... a następnie proponuję zaawansowany kurs empatii. na tym wątku raczej nie zagrzejesz miejsca z takim podejściem...
I[emoji173] U
Podpisuje się wszystkimi konczynami.
Nie chciałam już na kolejny post odpisywać, wydaje mi się, że Twój post pięknie zamknie dyskusje.
I pozostaniemy sobie w "kółku wzajemnej adoracji "

Napisane na SM-G935F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Zjarana

Nawet mi nie opowiadaj jak przyjedzie u mnie ten etap że Co chwile będę chodzić do łazienki i spr. Muszę sobie wziac to trochę na luz ale jak na razie nie potrafie.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Jak bym o sobie czytała ja nie umiem wyluzowac niby wiem że @ przyjdzie ale wiem że jak już przyjdzie to pewnie będą łzy jak przy teście w środę
 
reklama
Do góry