reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2017 ;) zapraszam!

reklama
Ja jestem załamana.... okres spoznia się już tydzień a testy negatywne pierwszy raz w życiu mi się tak dzieje
Gosia może zrób bete?
Widziałam, że TSH masz już ładne.. ja zwiększam dawki i zwiększa, zmierzę sobie pod koniec ferii, bo oczywiście nie wytrzymam do pełnych dwóch miesięcy.
 
uff nadrobiłam.. czy wy musicie tyle pisać? co za dziołchy! :-D
mifiti gratuluję kreseczki :)
dla mnie listopad średni miesiąc, sama się w nim urodziłam i to 01.11! co to za urodziny..
ale tak naprawdę nie ważne kiedy, ważne, żeby mieć w końcu przy sobie ten mały cud <3
szczerze mówiąc to jak byłam z nim w ciąży to od września szykował się na świat i modliłam się, żeby nie urodził się 1.11. a potem jak 1 minął to z kolei żeby nie 11.11 bo to był 2011 i strasznie dużo babek polowało na ten termin... A ja miałam termin na 22.11. No i jak minął 11.11, a potem kolejne dni mijały i nic się nie działo to się już zaczęłam irytować, że we wrześniu szpital, kroplówki i cały cyrk a tu nagle przestało mu się spieszyć... liście grabiłam w ogrodzie, sprzątałam, okna myłam... aż wreszcie dopiero numerek pomógł... ale data też przez przypadek wyszła taka "okrągła" - 20.11.2011
 
Też jestem z listopada. A ja przy pierwszym dziecku planowana cesarka i każda następna też cc

masz jakies wskazania medyczne do cesarki? czy po prostu ot tak? :)

Ja jestem załamana.... okres spoznia się już tydzień a testy negatywne pierwszy raz w życiu mi się tak dzieje

ja bym poszla na bete i do gina jak bedzie zerowa... bo to troche dziwne, moze da ci cos na wywołanie okresu, bo tak to mozessz ruski rok czekac...

Póki byłam mała to fajnie, bo goście się zjeżdżali na Wszystkich Świętych to od razu z prezencikiem i torcik był :D ale teraz? nawet imprezy porządnej w tym dniu nie można zrobić :D

A tam, na impreze zawsze jest dobry termin, haha :D
 
1484921567-aaaaaa.jpeg


Bertha specialnie dla ciebie. Naprawdę mam nadzieję że z tego coś będzie :(
Domek jak byk nimi,duża ciąża zarodek na dniach się pojawi
 
Dobry wieczor dziewczynki rzadko pisalam bo praca po 12h w tym tyg i same rozumiecie ale wciaz was podczytywalam jak tylko moglam .... dzis mam.wolne dlatego tez mam do Was pytanie co sadzicie o teście ciążowym nordtest ? Czy on czesto wychodzi nieprawidlowo lub w ogole nie wychodzi ?
Gratuluje 2 kreseczek tym szczesliwym wszystkim przyszlym mamusia oraz &&& za te ktore ich oczekuja
witam również nowe staraczki pozdrawiam i prosze zaraz o odpowiedz ...
 
reklama
Dobry wieczor dziewczynki rzadko pisalam bo praca po 12h w tym tyg i same rozumiecie ale wciaz was podczytywalam jak tylko moglam .... dzis mam.wolne dlatego tez mam do Was pytanie co sadzicie o teście ciążowym nordtest ? Czy on czesto wychodzi nieprawidlowo lub w ogole nie wychodzi ?
Gratuluje 2 kreseczek tym szczesliwym wszystkim przyszlym mamusia oraz &&& za te ktore ich oczekuja
witam również nowe staraczki pozdrawiam i prosze zaraz o odpowiedz ...
Nordesty czadowe, jeszcze się tu nie zdarzyło żeby wyszedł wadliwy albo falszywie dodatni. Także ja polecam, nigdy nie robił mi niepotrzebnych nadziei, haha [emoji23]

m7a4xuun7rn9jc7g.png
 
Do góry