reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2017 ;) zapraszam!

Cześć dziewczyny. Dołączam sie do watku :-) To moj drugi cykl staran. Obecnie jestem mamą dwulatka, studiuje i pracuje wiec czasu wolnego malo. Rocznikowo juz 28 lat...

Napisane na HUAWEI LUA-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
Witaj :-) skąd jesteś?

qdkkx1hpzei65q7s.png
 
reklama
W poprzedniej ciazy tez zaskoczylo w drugim cyklu. Ale obecnie jestem strasznie przeziebiona i nie mam za bardzo ochoty na przytulaski. Wczoraj maz byl napalony i mnie troche nakrecil. Szkoda by mi bylo tak calkiem odpuscic ten cykl bo nie lubie bardzo swojej pracy i fajnie bylo by miec juz drugie... ale wiecie studia troche mnie martwia czy poradze sobie z dwojka dzieci.

Napisane na HUAWEI LUA-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
A gdzie pracujesz?

qdkkx1hpzei65q7s.png
 
Tak ja miałam...tak mokro że też wkładki musiałam nosić..tak z tydzień przed @się zaczęło..i @się już nie pojawiła..

Napisane na SM-A310F w aplikacji Forum BabyBoom
Jejuuu :) ale mnie podkręciłaś. Infekcji nie mam, nigdy nie miałam. Takich intensywnych "opadów" również nie :D Marzy mi się dziewczynka :) To teraz czekamy :* pozdrawiam, będę zaglądać do Was :)
 
Ja mam dzisiaj trochę do ogarnięcia, bo musimy pojezdzic po meblowych, wskoczyć do castoramy, bo remont niedługo, zakupy, odebrać młodego, także trochę mnie nie będzie. Nie produkujcie za dużo :-D buziaczki [emoji8] [emoji8] [emoji8]

qdkkx1hpzei65q7s.png
 
Witam się i ja. Myślałam że obudzi mnie potop a tu cisza. Rano brzuch już tak nie bolał. Szyjka zrobiła się tylko bardziej miękka. I nadal ani śladu krwi. Poszłam sprawdzić czy apteka u nas otwarta. Poczekam jeszcze parę godzin i jak się nic nie ruszy to pójdę po test. A teraz musze się zająć robota żeby nie myśleć.

Lanvin czyli popołudniu obie testujemy [emoji3] trzymam za ciebie mocno kciuki!!!!

Witam nowa staraczke[emoji3]


Napisane na SM-A510F w aplikacji Forum BabyBoom
 
ano mam - prawdopodobnie z poprzedniego cyklu...
Nie boisz się że clo jeszcze wzmocni torbiele?
Ja tak miałam. We wrześniu miałam torbielka 3 na 4 cm. Dostałam duphaston na wyleczenie i bez kontroli usg czy torbielka zeszła, na dwa miesiące clo. W grudniu torbiele na obu jajnikach. Ten z lewego jajnika 5na 6 cm. Na prawym dwukomorowy 2 na 4 cm... Jak widać u mnie duphaston nie działa. A clo bez zastrzyku na pęknięcie pęcherzyka, zrobiło więcej złego niż dobrego.
Ja nie twierdzę, że u Ciebie będzie tak samo, ale uprzedzam o ewentualnych zagrożeniach :( Uważam że stymulacja clo powinna być kontrolowana przez monitorowanie owulacji.
Przepraszam za wymądrzanie, ale właśnie tracę cykle na leczenie torbieli po clo...
 
Edit, dokładnie też nie pamiętam ale ja chyba jeszcze w ciąży zaczęłam macierzynski??? [emoji10] czy tak mogło być? Coś mi się wydaje...

Napisane na E2105 w aplikacji Forum BabyBoom
Nie mam pojęcia nigdy nie byłam ale to chyba zależy jak się dogadasz z pracodawcą.
Też bym tak chciała zajść w ciaze urodzić i wrócić do Polski i więcej tu nie wracać do UK...
 
A gdzie pracujesz?

qdkkx1hpzei65q7s.png
W skoku, niby praca lekka biurowa ale to prawie jak bym w calcenter pracowala. Wkurwia mnie dzwonienie do ludzi i namawianie na kredyty, co muesiac cisnuenie zeby sprzedaz byla i wogole. Bardzo mnie to stresuje. Nie nadaje sie do tej pracy ale niestety podpisalam lojalke i jak sie teraz zwolnie to bede musiala oddawac kase ze szkolenie 5 tys zl. Z mazowieckiego jestem

Napisane na HUAWEI LUA-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Hej dziewczyny chwile mnie nie byloale pamiętam o was i czytam w miarę regularnie.dużo się u mnie działo ale dziś punktualnie przyszedł okres:angry:to moj 5 cykl starań następny okres 03.02.może wkoncu sie uda.gratuluję tym którym się udało!!trzymam kciuki za resztę:)mam nadzieję ze już będę regularnie się udzielać.buzki
To idziemy równo ... ja mam termin @ 02.02

Nie narzekaj, że jest pod górkę przecież zmierzasz na szczyt ...
 
Do góry