reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2017 ;) zapraszam!

Jejuuu :) ale mnie podkręciłaś. Infekcji nie mam, nigdy nie miałam. Takich intensywnych "opadów" również nie :D Marzy mi się dziewczynka :) To teraz czekamy :* pozdrawiam, będę zaglądać do Was :)
Ja w pierwszej ciazy to samo mialam, masakra. No ale lepiej takie uplawy i ciaza niz jak mala by sie pojawic @

Napisane na HUAWEI LUA-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Nie mam pojęcia nigdy nie byłam ale to chyba zależy jak się dogadasz z pracodawcą.
Też bym tak chciała zajść w ciaze urodzić i wrócić do Polski i więcej tu nie wracać do UK...
Meczyci
Nie mam pojęcia nigdy nie byłam ale to chyba zależy jak się dogadasz z pracodawcą.
Też bym tak chciała zajść w ciaze urodzić i wrócić do Polski i więcej tu nie wracać do UK...
Meczycie się już??? Jak długo jesteście? I pewnie finanse przyczynily się do wyjazdu? Ehhh

Napisane na E2105 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Mozna wykorzystac chyba 6 tygodni przed porodem ale finansowo sie to nie oplaca za bardzo

Napisane na HUAWEI LUA-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
Szczerze kochane to juz nie pamiętam jak to było ale co by nie mówić... Jak ostrzeglam wszystkich gp i polozna że pierwszą ciążę mialam zagrozona porosem juz w 5 miesiacu to nie mialam problemu z L 4. Dali od razu [emoji16] nastraszylam ich [emoji16] i usg tez mialam kiedy poprosiłam że coś mnie niepokoi [emoji4]

Napisane na E2105 w aplikacji Forum BabyBoom
 
W skoku, niby praca lekka biurowa ale to prawie jak bym w calcenter pracowala. Wkurwia mnie dzwonienie do ludzi i namawianie na kredyty, co muesiac cisnuenie zeby sprzedaz byla i wogole. Bardzo mnie to stresuje. Nie nadaje sie do tej pracy ale niestety podpisalam lojalke i jak sie teraz zwolnie to bede musiala oddawac kase ze szkolenie 5 tys zl. Z mazowieckiego jestem

Napisane na HUAWEI LUA-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
no to rzeczywiście do bani. nie dziwię się, że nie chcesz...
 
Ja to też nie lubię takiego wciskania widzisz ze ktoś nie ma a musisz takiej babuszce wcisnąć bo cię cisna.... straszne tk jest :(
 
Cześć dziewczyny. Dołączam sie do watku :-) To moj drugi cykl staran. Obecnie jestem mamą dwulatka, studiuje i pracuje wiec czasu wolnego malo. Rocznikowo juz 28 lat...

Napisane na HUAWEI LUA-L21 w aplikacji Forum BabyBoom

Witaj :)

Ja Ci dam "juz 28" [emoji12]
"Dopiero 28" powinno byc [emoji23]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
no to rzeczywiście do bani. nie dziwię się, że nie chcesz...
No wiec to chyba najlepszy czas dla mnie ba drugie, bo akutar rożnica wieku miedzy moim A i dzidzia byla by trzy lata wiec tak optymalnie. Tak wogole to chciala bym miec trojke wiec nie mam co odkladac tego w czasie :-)

Napisane na HUAWEI LUA-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry