reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2017 ;) zapraszam!

Leeleeth a dużo po terminie ten cień zobaczyłas?

Pierwszy cień cienia w dniu @ potem dwa dni pózniej był wyraźny cień, pięć dni później kreska ale słabiutka, dopiero dzisiaj wyszła już ładna


w57v9jcg5391negk.png
 
reklama
Ale ty robiłaś chyba tymi testami z Allegro i one sa słabe dlatego po terminie wyszedł cien. A przed terminem tez robiłaś testy czy pierwszy dopiero w terminie/po terminie?

U mnie tez biel, dzisiaj 11dpo i tez uważam ze jakby cos było to juz by wyszło, bo robię czułym testem Doz. Jedynie nadzieje daje szyjka bo poszła troche wyżej.



--------------------------------------------
35l, 0 dzieci, 1 aniołek, starania od 2014 roku

Przed biel, na pinku super czułym [emoji5]w 10dpo


w57v9jcg5391negk.png
 
Dziewczyny mój ma w środę badania nasienia, a jest strasznie przeziębiony. Nie ma gorączki, co w tej sytuacji? Może iść na badania???
 
Ja się strasznie mecze. Niby ok pracuje mamy znajomych ale ja za bardzo tęsknię do domu. Rodzice coraz starsi. Strasznie się tak patrzy jak się starzeją...

Mamy tak samo. U nas to jeszcze jest to, ze ja mam juz tylko mame (71 lat) a K ma juz tylko tate (76lat).
A ja mam dopiero 28 a K 31.
Nie wiem ile czasu jeszcze bedziemy mogli sie cieszyc nimi. Mi to spedza sen z powiek.

Aaaa no i K jakos sie w Wiatrakowie odnajduje a ja Wam juz wspominalam, ze nie odnajduje sie w Holandii, wyjazd kosztowal mnie zdrowie psychiczne, ponad 3 lata ciezkiej depresji, rok na antydepresantach, drugi rok juz chodze na terapie. Cudem uniknelam szpitala.

Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
ja tak długo starać się nie będę. plan mamy taki - 3 cykle z clo, przerwa 1 cykl i znów 3 cykle z clo. jeśli do tego czasu się nie uda to odpuszczam.

To w takim razie ściskam kciuki za Ciebie podwójnie :)

Cześć dziewczyny. Dołączam sie do watku :-) To moj drugi cykl staran. Obecnie jestem mamą dwulatka, studiuje i pracuje wiec czasu wolnego malo. Rocznikowo juz 28 lat...

Napisane na HUAWEI LUA-L21 w aplikacji Forum BabyBoom

Ja Ci dam już 28 lat :p To ja to staruszka niby? :p

dzięki, ale to naprawdę mało prawdopodobne - w dwóch poprzednich ciążach kreska pojawiała się kilka dni przed terminem i to po południu, więc... ale spoko - nie ma dramatu - od następnego cyklu clo, liczę, że coś da.

A nie myślałaś o tym, że skoro już jakiś czas temu byłaś w ciąży i w innym wieku, to może Twój organizm reaguje teraz inaczej? Mnie się wydaje, że i to możliwe jest!

M2b i gabrika niby zaskakujące ale wiecie że ja miałam a ja nigdy nie miewam pryszczy wiec może chodzi o hormony.

Co do płci dziecka mnie jest obojętne naprawdę chce tylko żeby ze mną zostało :((( boje sie

Napisane na GT-I9505 w aplikacji Forum BabyBoom

@nimitii ja też nigdy nie miałam pryszczy w czasie owu, a dzisiaj kolejny dzień z kolej wyskakuje mi następny!! Po prostu żal.pl ... czy to możliwe że tak nagle hormongy się rozlegulowały z dnia na dzień? Czy to przez moją głowę tak świruje... o_O

Test po południu, bo mówiłam wczoraj, że jeszcze go nie kupiłam :-)

qdkkx1hpzei65q7s.png

@Lanvin to może już poczekaj do jutra rano? Albo kup najlepiej dwa testy :D Dawaj czym prędzej znać jaki wynik!
 
Mamy tak samo. U nas to jeszcze jest to, ze ja mam juz tylko mame (71 lat) a K ma juz tylko tate (76lat).
A ja mam dopiero 28 a K 31.
Nie wiem ile czasu jeszcze bedziemy mogli sie cieszyc nimi. Mi to spedza sen z powiek.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Ja też kochana spać po nocach nie mogę. Ja mam 2 rodziców mój mąż tylko mamę już. To jest takie smutne... jak jedziemy do Polski to po tygodniu jesteśmy u niego i u mnie i co z tego to tak szybko mija. Lata lecą...
Jak moje dzieci będą się bez ciotków dziadków wychowywać :(
 
Hej! Nie wiem o co chodzi i jak to możliwe, ale dwa dzisiejsze testy pokazują 2 kreski! Jestem w szoku, to chyba jakiś bożonarodzeniowy cud. Kolejny tutaj! Nie ma rzeczy niemożliwych - negatywne w 36dc i w 49dc a dziś tj. 58 są dwie kreski... owulacja się jakaś zapodziała i bam. Postaram się zrobić dziś hcg z krwi, bo nie wierzę w to.
 
Mamy tak samo. U nas to jeszcze jest to, ze ja mam juz tylko mame (71 lat) a K ma juz tylko tate (76lat).
A ja mam dopiero 28 a K 31.
Nie wiem ile czasu jeszcze bedziemy mogli sie cieszyc nimi. Mi to spedza sen z powiek.

Aaaa no i K jakos sie w Wiatrakowie odnajduje a ja Wam juz wspominalam, ze nie odnajduje sie w Holandii, wyjazd kosztowal mnie zdrowie psychiczne, ponad 3 lata ciezkiej depresji, rok na antydepresantach, drugi rok juz chodze na terapie. Cudem uniknelam szpitala.

Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom

@Paraplu przeszłaś już tak dużo, więc jesteś teraz 2 razy mocniejsza! Pamiętaj o tym - dasz radę ze wszystkim teraz :)

Co do rodziców, to też ciągle mam gdzieś z tyłu głowy to, że z dnia na dzień są starsi... Ciężko się czasem pogodzić z biegnącym czasem... Ale trzeba myśleć pozytywnie i cieszyć się każdą chwilą i tym że są zdrowi :) oby jak najdłużej!
 
reklama
No właśnie też chcę powtórzyć ale trochę się boje. Ty masz wizytę 12. 01 prawda ?

Napisane na GT-I9505 w aplikacji Forum BabyBoom

Tak, chce wiedzieć czy już coś widać. Ja sprawdzałam testami, bo żeby zrobić beta musiałabym pół miasta jechała z dziećmi to kłopot, kreseczki już ciemne są wiec trochę mi lżej, za to mam skurcze i już panika mnie czasem łapie, aż oddychać nie mogę. Ostatnio śniło mi się, że dziecko mi wypadło i przebudziłem sie i szukałam w pościeli, strasznie to przeżyłam. Staram sie na spokojnie i bez stresu ale każdy objaw albo jego brak to sam z siebie generuje stres [emoji20]


w57v9jcg5391negk.png
 
Do góry