reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2017 ;) zapraszam!

Mąż nie zrozumiał chyba tego co w pracy do niego napisałam albo nie chciał. Bo jak mu powiedziałam, powiedział że wolał żebym mu tego nie mówiła wcale. Teraz się do mnie nie odzywa. Powiedziałam mu ze do tanga trzeba dwojga. Ale ma mnie w dupie. Jest mi bardzo przykro. Ale nie płacze postaram się żeby pożałował tego co powiedział.

Napisane na GT-I9505 w aplikacji Forum BabyBoom
Nimiti faceci tak mają wystraszył się i boi co będzie,musi to przegryz będzie dobrze kochana zobaczysz
 
reklama
@nimitii dziekuje :)
Oj wiesz z facetami to tak jest, jak sie przespi z tym to zacznie sie cieszyc :)

@Windy91 bo czarownice maja dobry gust [emoji1]

@mfifi04 dziekuje :*
Moj wymarzony, szafir w koronie diamentow i biale zloto.



@ente witaj i powodzenia [emoji1320][emoji1320][emoji1320][emoji1320]

Biore Femibion Natal 1

@magoo dziekuje.
Na zywo jest bardzo delikatny :)

@gabrika ja mowilam tak samo, zadnych dzieci. W moim wypadku Wystarczylo spotkac odpowiednio faceta :) z poprzednim bylam 4 lata i mialam ciarki na mysl o dzieciach. Z moim K bylam niecaly rok jak zaczelismy sie starac o dziecko.

Zareczyny jeszcze nie :p pierscionek wybralam, na dostanie go musze jeszcze poczekac [emoji23]

I zycze Ci wszystkiego najlepszego z okazji urodzin [emoji177][emoji173]️[emoji8]

@basia89 czy chce wracac? Jakbym mogla to bym wziela psy pod pache i wrocila tak jak stoje. Ja do wiatrakowa jade jak na wygnanie. Wyjazd przeplacilam 3-letnia depresja, caly czas jestem pod opieka psychiatry i terapeuty. Mieszkam tam bo K ma tam bardzo dobra prace i szanse na rozwoj. Zarabia ponad 2 razy wiecej ode mnie. Na chwile obecna w kwestii pracy nie mamy do czego wracac. Ale jesli bedzie tylko mozliwosc to wracam najszybciej jak sie da.

A co do plodnych to dzisiaj niby owulka [emoji7] przytulanka byly 3 dni z rzedu i to nie dlateho, ze plodne ale mialam taka chcice, ze szok [emoji23]








Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Mąż nie zrozumiał chyba tego co w pracy do niego napisałam albo nie chciał. Bo jak mu powiedziałam, powiedział że wolał żebym mu tego nie mówiła wcale. Teraz się do mnie nie odzywa. Powiedziałam mu ze do tanga trzeba dwojga. Ale ma mnie w dupie. Jest mi bardzo przykro. Ale nie płacze postaram się żeby pożałował tego co powiedział.

Napisane na GT-I9505 w aplikacji Forum BabyBoom
Dupek, sory nie usprawiedliwia nic takiego zachowania :/ Mam nadzieję że za chwilę kolega się ocknie i przeprosi!! Trzymaj się mała :*

Wysłane z mojego HTC Desire 820 przy użyciu Tapatalka
 
Mąż nie zrozumiał chyba tego co w pracy do niego napisałam albo nie chciał. Bo jak mu powiedziałam, powiedział że wolał żebym mu tego nie mówiła wcale. Teraz się do mnie nie odzywa. Powiedziałam mu ze do tanga trzeba dwojga. Ale ma mnie w dupie. Jest mi bardzo przykro. Ale nie płacze postaram się żeby pożałował tego co powiedział.

Napisane na GT-I9505 w aplikacji Forum BabyBoom
Najważniejsze, że masz swoje upragnione szczęście :)
 
Mega dupek Kamiśka! !! Mówię mu że jakby nie chciał to by się zabespieczał ale on ma to w d... focha ma i się nie odzywa. Gdyby nie było tak zimno a mały nie był chory spakowalabym małego i poszła do mamy.

Napisane na GT-I9505 w aplikacji Forum BabyBoom
To Wy się staraliscie, czy nie, bo chyba się zgubiłem? Nie rozumiem o co mu chodzi... Skoro się nie zabezpieczaliscie i zawsze konczyl, to co on sobie myślał?

qdkkx1hpzei65q7s.png
 
To Wy się staraliscie, czy nie, bo chyba się zgubiłem? Nie rozumiem o co mu chodzi... Skoro się nie zabezpieczaliscie i zawsze konczyl, to co on sobie myślał?

qdkkx1hpzei65q7s.png
On mi dał "pozwolenie" od września do max listopada. Ale on nie chciał nigdy drugiego dziecka bo pierwsze go przerosło jest zmęczony ciągłymi chorobami i nie daje sobie rady.
Ja opuściłam w grudniu ale wiesz jak on na wacka lateksu nie zakładał to ja nie protestowałam bo on jest dorosły i wie co robi.
Myślał chyba że ja nigdy nie zajde w ciążę i dlatego tak robił.
Miałam taką nadzieję że mnie chociaż przytuli i powie ze jakoś to będzie. ...

Napisane na GT-I9505 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
On mi dał "pozwolenie" od września do max listopada. Ale on nie chciał nigdy drugiego dziecka bo pierwsze go przerosło jest zmęczony ciągłymi chorobami i nie daje sobie rady.
Ja opuściłam w grudniu ale wiesz jak on na wacka lateksu nie zakładał to ja nie protestowałam bo on jest dorosły i wie co robi.
Myślał chyba że ja nigdy nie zajde w ciążę i dlatego tak robił.
Miałam taką nadzieję że mnie chociaż przytuli i powie ze jakoś to będzie. ...

Napisane na GT-I9505 w aplikacji Forum BabyBoom
Nie przejmuj się, teraz nie on jest najważniejszy !!!!
 
Do góry