reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2017 ;) zapraszam!

reklama
@nimitii kochana !!![emoji7][emoji7][emoji7][emoji7] GRATULACJE !!!! Spokojnych 9msc !![emoji173][emoji173][emoji173] u mnie drugi dzień @ leci jak z kranu [emoji23][emoji23] jutro wracamy do uk i mam nadzieje ze jakość dojedziemy do uk i śnieg przestanie padać ...

W każdym razie jeszcze raz gratulacje [emoji7][emoji7][emoji7]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Cholercia, dziewczyny, ja zupełnie nie mam doświadczenia z tymi testami owu - 3ci dzień z rzędu mam dodatni. Coś mi się widzi, że nie mówi prawdy... Mam 18dc, jajniki bolały mnie 2 dni pon i wt, ale śluz jak dotąd taki sobie - chyba dopiero się zaczyna... Ostatni cykl miałam wybitnie długi: 35 dni (normalnie 29-30 dc). To by oznaczało, że trzeba jeszcze rozrabiać solidnie do końca tygodnia conajmniej. Dobrze myslę?

A już mój M cieszył się, że dostanie "urlop na żądanie" :p:D
 
Pokaż nam i powtórz test :-)

qdkkx1hpzei65q7s.png

Kochana pokazuj tutaj. Normalnie tu wróżki czarodziejki są i potrafią wywróżyć kreseczki z niczego. Dojrzą kreseczkę choćby tylko w zamyśle była [emoji3][emoji1307][emoji1307][emoji1307]


w57v9jcg8ygytwh4.png
 
reklama
Mąż nie zrozumiał chyba tego co w pracy do niego napisałam albo nie chciał. Bo jak mu powiedziałam, powiedział że wolał żebym mu tego nie mówiła wcale. Teraz się do mnie nie odzywa. Powiedziałam mu ze do tanga trzeba dwojga. Ale ma mnie w dupie. Jest mi bardzo przykro. Ale nie płacze postaram się żeby pożałował tego co powiedział.

Napisane na GT-I9505 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry