reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2017 ;) zapraszam!

reklama
no to chyba średnio to wygląda... moze implantacja? Dziewczyny sie bardziej znają w sumie, coś ci wiecej podpowiedzą :p
u mnie jeszcze daleeeeeko, 22dc, wg ovia testowanie za 5 dni. Ale chyba sie jednak nie skusze na ten termin, piernicze, czekam az sie okres spozni, nie bede testów marnowac... Zawsze jak zrobie w terminie @, to wyskakuje kilka chwil później. :no:

Tylko licze, ze to mogl być spadek implantacyjny, wczoraj plamilam troszeczkę na brunatno, jakby sie @rozkrecala ale przeszło. Dzis póki co czysto.
Jeśli @ jest spodziewana ok soboty to nie za wcześnie na spadek by bylo?[emoji848]
Wybaczcie jesli brzmię jak ostatnia naiwna ale chwytam sie czego moge[emoji30]

Emzilka, trzymam kciuki za wyniki, aby wszystkie były książkowe [emoji1364]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
U mnie chyba wielkimi krokami owulka sie zbliża, mam skurcze takie trochę bolesne, i o dziwo bolą mnie oba jajniki, śluz nie wyglada na płodny [emoji848]
No ale może cos sie zmieni wkrótce, także już sie zapowiedziałam mężowi [emoji173]️



Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Tylko licze, ze to mogl być spadek implantacyjny, wczoraj plamilam troszeczkę na brunatno, jakby sie @rozkrecala ale przeszło. Dzis póki co czysto.
Jeśli @ jest spodziewana ok soboty to nie za wcześnie na spadek by bylo?[emoji848]
Wybaczcie jesli brzmię jak ostatnia naiwna ale chwytam sie czego moge[emoji30]

Emzilka, trzymam kciuki za wyniki, aby wszystkie były książkowe [emoji1364]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom

Do soboty cztery dni, to wypadałoby że może być.
Miejmy nadzieje, przydałby sie widok pozytywnego testu [emoji7][emoji1307][emoji1307]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Windy, mnie wczoraj skusiło, poszłam do sklepu a tam testy ciążowe wykupione, pusta polka[emoji23][emoji23][emoji23] stwierdziłam, ze to przeznaczenie, wiec czekam do tej cholernej soboty


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
[emoji23] łojezu, do soboty to ty 3 razy zdążysz zajść, a bety pewnie jeszcze nie ma na tyle co by testować [emoji1]

Zjadłabym śledzia [emoji15] [emoji23]

m7a4xuun7rn9jc7g.png
 
Windy, nie kupuj tamponów! Zróbmy strajk! Od 3 miesięcy @ wypada mi piątek lub sobotę i zawsze przed weekendem na zakupach kupowałam podpaski " w razie czego" i @ przychodziła, wiec teraz nie ma bata, nie kupię ! Najwyzej M w wigilie poleci po podpaski [emoji23][emoji23]
Cheebay, to moze byc implantacja! Zmierz jutro to zobaczysz czy jest skok [emoji6]
Spark, fajnie, że ziółka działają [emoji3] a wcześniej nie miałaś śluzu płodnego?


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry