reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2017 ;) zapraszam!

Mamuniol nie dam rady, nie w tym momencie , nie stać nas
To zdaj sie teraz na los. Odkladaj drobne kwoty. Zamiast na podjadanie, wrzucaj do sloika "klinika". Za jakis czas sie nazbiera. Kiedyz z moim m postanowilismy odkladac na wakacje. Wrzucalismy wszytkie drobne monety- z reszty. W 10 msc uzbieralismy 1100 zl[emoji1]

Napisane na SM-G903F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
To zdaj sie teraz na los. Odkladaj drobne kwoty. Zamiast na podjadanie, wrzucaj do sloika "klinika". Za jakis czas sie nazbiera. Kiedyz z moim m postanowilismy odkladac na wakacje. Wrzucalismy wszytkie drobne monety- z reszty. W 10 msc uzbieralismy 1100 zl[emoji1]

Napisane na SM-G903F w aplikacji Forum BabyBoom
oo jak tez tak zbieram kaske heheh
 
oo jak tez tak zbieram kaske heheh


A ja odliczam stałe wydatki (np rachunek za tel, raty, ogólnie rachunki) i reszte która zostaje mi na "czysto" dziele przez ilość dni pozostałych do kolejnej wypłaty i wychodzi mi ile mogę wydać na dzień ;) i po prostu staram się nie przekroczyć tej kwoty.. I jak nie wydam dziennej kwoty to ja odkładam ;-)
 
A ja odliczam stałe wydatki (np rachunek za tel, raty, ogólnie rachunki) i reszte która zostaje mi na "czysto" dziele przez ilość dni pozostałych do kolejnej wypłaty i wychodzi mi ile mogę wydać na dzień ;) i po prostu staram się nie przekroczyć tej kwoty.. I jak nie wydam dziennej kwoty to ja odkładam ;-)
to u nas podobnie, choc jednego dnia idzie wiecej a innego mniej
 
reklama
Do góry