reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2017 ;) zapraszam!

reklama
Mamusiol na pewno za bardzo wsluchujemy się w swój organizm.Mnie w tym cyklu długo bolał lewy jamnik i nie wiedziałam czy już po o wulce czy jeszcze przed.A potem jeszcze 18 dc czułam się jak na okres.Ja się nie nastawiam na ciaze.Wszystkie objawy traktuje jak na okres.
Lux jak za pierwszym razem staralam sie to też cykle z objawami były i nic z tego.Dwa razy zaszlam w ciaze i do terminu@ żadnych objawów ciazowych nie mialam
 
Mamusiol na pewno za bardzo wsluchujemy się w swój organizm.Mnie w tym cyklu długo bolał lewy jamnik i nie wiedziałam czy już po o wulce czy jeszcze przed.A potem jeszcze 18 dc czułam się jak na okres.Ja się nie nastawiam na ciaze.Wszystkie objawy traktuje jak na okres.
Lux jak za pierwszym razem staralam sie to też cykle z objawami były i nic z tego.Dwa razy zaszlam w ciaze i do terminu@ żadnych objawów ciazowych nie mialam
no bo to tak jeste...ja zaszlam w cyklu, ktory przekreslilam, moze z dwa-trzy raz seks byl
 
ona chyba przezemnie odeszla :no: moze za bardzo sie cieszylam


Luxunia Ty sie takimi sprawami nie zamartwiaj teraz odeszla bo tak postanowila nikt nie jest za to odpowiedzialny a juz na pewno nie ty kazda z Nas by sie cieszyla tak jak Ty kochana :-) wiec teraz juz tylko rośnij zdrowo i nie przejmuj sie a juz tym bardziej nie,obwiniaj za cos siebie za,co odpowiedzialna,nie jestes!
 
Luxunia Ty sie takimi sprawami nie zamartwiaj teraz odeszla bo tak postanowila nikt nie jest za to odpowiedzialny a juz na pewno nie ty kazda z Nas by sie cieszyla tak jak Ty kochana :-) wiec teraz juz tylko rośnij zdrowo i nie przejmuj sie a juz tym bardziej nie,obwiniaj za cos siebie za,co odpowiedzialna,nie jestes!
dziękuję ♥ masz racje, ale mysle o niej, martwie sie o nia
 
reklama
Ale ona Lux musi sama tego chciec nie jesteśmy w stanie nic zrobić niestety bynajmniej Ja to tak odbieram a moze niedlugo wroci do Nas z powrotem ....
 
Do góry