reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Każda z nas wita styczeń z nadzieją i oczekiwaniem. Myślimy o tym, co możemy osiągnąć, co chcemy zmienić, kogo kochamy i za kogo jesteśmy wdzięczne. Ale niektóre z nas mają tylko jedno pragnienie – przetrwać, by nadal być przy swoich bliskich, by nadal być mamą, partnerką, przyjaciółką. Taką osobą jest Iwona. Iwona codziennie walczy o swoje życie. Każda chwila ma dla niej ogromne znaczenie, bo wie, że jej dzieci patrzą na nią z nadzieją, że mama zostanie z nimi. Każda złotówka, każde udostępnienie, każdy gest wsparcia przybliża ją do zwycięstwa. Wejdź na stronę zbiórki, przekaż darowiznę, podziel się informacją. Niech ten Nowy Rok przyniesie szansę na życie. Razem możemy więcej. Razem możemy pomóc. Zrób, co możesz.
reklama

Staraczki 2017 ;) zapraszam!

bertha kochana a zarknij na moje wyniki proszę ...bardzo źle ? Robione w 2 dc

TSH
0.1758
LH
12.47 mlU/ml
f.pęcherzykowata 2.4 - 12.8
f. owulacyjna 14 - 85.6
f.lutealna 1.0 - 11.4
po przekwitaniu 7.7 - 58.5

FSH 10.59 mlU/ml
f.pęcherzykowata 3.5 - 12.5
f. owulacyjna 4.7 - 21.5
f.lutealna 1.7 -7.7
po przekwitaniu 25.8 - 134.8

ESTRADIOL 83.56 pg/ml
f.pęcherzykowata 12.5 - 166
f. owulacyjna 85.8- 498
f.lutealna 43.8 - 211
po przekwitaniu 5.0- 4300

PROLAKTYNA 163.44 mlU/ml
norma kobiety: 108.7 - 407.4

PROGESTERON 0.43 ng/ml
f.pęcherzykowata 0.057 - 0.893
f. owulacyjna 0.121 - 12.0
f.lutealna 1.83 - 23.9
po przekwitaniu <0.5 - 0.126

TESTOSTERON 24.31 ng/dl
Min: 6.4
Max: 48.1

P/c anty TPO 0.72 IU/ml
0 -5.61
A Lh?
Dobra, już widzę :D
 
reklama
Zrobiłabym znowu badanie hormonów bo 2 dc, ale okres mam taki, że prawie nie mam :/ I nie wiem czy taktować to jak @ :/
 
Bertha, jakbym mojego słyszała! Juz sie umawia ze szwagrem na wczasy w sierpniu :/ ja mu powiedziałam tez ostatnio, ze ma sie w końcu zdecydować ! Zreszta tak się umówiliśmy, że teraz ostatnia próba a potem pół roku przerwy.. ale jak nie bedzie współpracować to się wkurzę [emoji34]
Trzymam za ciebie dzisiaj kciuki!
Bulbasek, jeszcze raz gratuluje !! [emoji8]
Nimitti, a moze sie uda bez leków zajść? [emoji6]

Oczekiwanie, Sylwia.. przykro mi [emoji27]
 
Bulbasek gratulacje:)
ja może mysle nierozważnie ale już w tym cyklu chce się dalej starac, dziś nuz tylko krwawie-7 dc
dalej mierze temp. żeby miej więcej wiedzieć co i jak ;)
che isc do lekarza pod koniec grudnia do nowego który zajmuje się poronieniami, musi sprawdzić czy wszystko się oczyściło i może zleci jakies badania.
 
reklama
Do góry