reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Staraczki 2017 ;) zapraszam!

Dziewczyny juz nie mogę się doczekać na jutrzejsze newsy :) Trzymam mocno kciuki za wszystkie &&&&&& [emoji6]

U mnie 24dc (7dpo "drugiej owulce, pewnie tej właściwej). Zero nabrzmialych, bolacych piersi ... tylko klucie jajnika, z którego była owu i śluz ... zatem inaczej niż zwykle ... ale się nie nastawiam ;)

Nie narzekaj, że jest pod górkę przecież zmierzasz na szczyt ...
 
reklama
Czy któraś zna sie na testach owu :-( mam pewien problem od 9dc zaczekam robić testy owu wydaje mi sie, ze koło 11-12 dc miałam owu , śluz u bardzo duzo, niemiłosiernie mokro itd w sobotę robiłam test był to 16dc i dwie krechy takie dosyć w miarę nic nie bolało itd kolejny dzień juz słabsza , a dopiero dzisiaj bolą mnie jajniki i pachwina :-( kurde

Wkleję swoje testy błagam wyraźnie swoje oponie
<a href=Link do: Zapodaj.Net - Darmowy hosting zdjęć i obrazków bez rejestracji! - 562c238fb8ca0.jpg>IMG_2306.JPG</a>
 
Czy któraś zna sie na testach owu :-( mam pewien problem od 9dc zaczekam robić testy owu wydaje mi sie, ze koło 11-12 dc miałam owu , śluz u bardzo duzo, niemiłosiernie mokro itd w sobotę robiłam test był to 16dc i dwie krechy takie dosyć w miarę nic nie bolało itd kolejny dzień juz słabsza , a dopiero dzisiaj bolą mnie jajniki i pachwina :-( kurde

Wkleję swoje testy błagam wyraźnie swoje oponie
<a href=Link do: Zapodaj.Net - Darmowy hosting zdjęć i obrazków bez rejestracji! - 562c238fb8ca0.jpg>IMG_2306.JPG</a>
Witaj Marc według mnie w 16 dc był pik lh a ile dniowy masz cykl ?
 
A czy np. Jeżeli dopiero ba drugi dzień z mężem sie Kochałam czyli w 17 dc to nie jest nic straconego ... kurde :-( martwię sie :-(
 
Hej dziewczyny czytam was cały czas ale u mnie m-c z słabym rokowaniem więc wysyłam pozytywną energię testującym ;-) ;)bulbasek, sylwkaq90, bertha i cała reszta staraczek testujących na dniach kibicuję wam i czekam na pozytywy :-) :)
Spark życzę szybkiego i bezproblemowego powrotu do zdrowia dla Twojego M :)
Antonia2016 pamiętam Ciebie z mojego pierwszego forum jak i czy można zaplanować płeć :wink: też starałam się planować a teraz to już nie ważne :happy:
życzę powodzenia w staraniach ;)
Luxuorius co u Ciebie zaraz wchodzisz w 38 tydz. jak się czujesz ? ja mojego drugiego synka przenosiłam prawie 2 tygodnie mówią , że chłopcom dobrze u mamusi :-D
Mikaduchna już na miejscu jesteś ?
Ściskam wszystkie i dobrego dnia życzę !!!
dzieki :) no nawet ok, ale skurcze nog mam straszne i magnez juz zmniejszylam zeby wyplukac go z orgaznimu :) maly oczywiscie dyskoteka na calego :D wlasnie nas pakuje powoli do szpitala :D
20161128-180738.jpg
 
reklama
A czy np. Jeżeli dopiero ba drugi dzień z mężem sie Kochałam czyli w 17 dc to nie jest nic straconego ... kurde :-( martwię sie :-(

Hej.
Jesli w 16dc mialas 2 takie same kreski to znaczy, ze w ciagu 36 godzin bedzie owulka (17-18dc).
Wychodzi na to ze kochaliscie sie idealnie w owulke :)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry