reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2017 ;) zapraszam!

Kurcze dziewczny, mam wrazenie, ze za chwile posypia sie pozytywy jak tak czytam Wasze posty [emoji7][emoji1360][emoji173]️[emoji322]

U mnie 8dc, siedze w domu z migrena :( ehhh wykonczy mnie ona kiedys. Oby tylko odpuscila sobie w plodne.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Kurcze dziewczny, mam wrazenie, ze za chwile posypia sie pozytywy jak tak czytam Wasze posty [emoji7][emoji1360][emoji173]️[emoji322]

U mnie 8dc, siedze w domu z migrena :( ehhh wykonczy mnie ona kiedys. Oby tylko odpuscila sobie w plodne.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom

Obyś Kochana miała rację. Ja trzymam za wszystkie kciuki!!! :*

A migrena odpuści :)
 
Ostatnia edycja:
Kurcze jak tak czytam, że jutro testujecie, a też jutro mam 12dpo to też mam ochotę, ale chyba zaczekam chociaż do środy, wtedy wstaje razem z moim M raniutko. A okres w czwartek ma być.
Dzisiaj też mam ból głowy, często tak mam dzień przed @, mam nadzieję, że nie tym razem :(
Z drugiej strony jeszcze nic się nie działo z piersiami, a zawsze są nabrzmiałe :(
Jakiś dziad na brodzie mi urósł! :(
 
Kurcze jak tak czytam, że jutro testujecie, a też jutro mam 12dpo to też mam ochotę, ale chyba zaczekam chociaż do środy, wtedy wstaje razem z moim M raniutko. A okres w czwartek ma być.
Dzisiaj też mam ból głowy, często tak mam dzień przed @, mam nadzieję, że nie tym razem :(
Z drugiej strony jeszcze nic się nie działo z piersiami, a zawsze są nabrzmiałe :(
Jakiś dziad na brodzie mi urósł! :(

Mi na czole :p

Najsmieszniejsze jest to, ze bedac nastolatka mialam piekna cere, zero pryszczy i zaskornikow. Jak skonczylam 21 lat to moja skora chyba dopiero zaczaila, ze powinna dojrzewac [emoji23] do tej pory uwaza, ze jest w okresie dojrzewania [emoji23]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Kurcze jak tak czytam, że jutro testujecie, a też jutro mam 12dpo to też mam ochotę, ale chyba zaczekam chociaż do środy, wtedy wstaje razem z moim M raniutko. A okres w czwartek ma być.
Dzisiaj też mam ból głowy, często tak mam dzień przed @, mam nadzieję, że nie tym razem :(
Z drugiej strony jeszcze nic się nie działo z piersiami, a zawsze są nabrzmiałe :(
Jakiś dziad na brodzie mi urósł! :(
A to dziad! :( Ale to nic nie oznacza, naprawdę. Ja też mam dogodny dzień do testu jutro lub w czwartek. No nic chyba zrobię jutro i najwyżej poczekam na czwartek albo na @@@.
 
Mi na czole :p

Najsmieszniejsze jest to, ze bedac nastolatka mialam piekna cere, zero pryszczy i zaskornikow. Jak skonczylam 21 lat to moja skora chyba dopiero zaczaila, ze powinna dojrzewac [emoji23] do tej pory uwaza, ze jest w okresie dojrzewania [emoji23]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
U mnie tak samo! Nastolatka piękna buziaaa, a teraz.. Moze dlatego czasami nie wierzą, że mam te 26 lat i proszą o dowód.. Hihi
Zapytam mojego m.. Moze tez zatestuje a co tam, najwyżej będę później czekać na okres.
 
reklama
Do góry