reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2017 ;) zapraszam!

Bulbasek Bertha powodzenia kochane !!! Czekamy na same dobre wieści [emoji7]

Nie narzekaj, że jest pod górkę przecież zmierzasz na szczyt ...
 
reklama
Bertha trzymam kciuki! Pamiętaj, że mój sen musi sie spełnić :)
Ja chyba poczekam a co mi tam. Będę żyć nadzieją, że jestem. A potem moze byc rozczarowanie.. Buu
 
Ostatnia edycja:
Ja mam jakiegoś doła na to wszystko. Muszę dac na wstrzymanie i zobaczyć jak będzie z tym plamieniem.Na razie cisza.
 
Hej dziewczyny czytam was cały czas ale u mnie m-c z słabym rokowaniem więc wysyłam pozytywną energię testującym ;-) ;)bulbasek, sylwkaq90, bertha i cała reszta staraczek testujących na dniach kibicuję wam i czekam na pozytywy :-) :)
Spark życzę szybkiego i bezproblemowego powrotu do zdrowia dla Twojego M :)
Antonia2016 pamiętam Ciebie z mojego pierwszego forum jak i czy można zaplanować płeć :wink: też starałam się planować a teraz to już nie ważne :happy:
życzę powodzenia w staraniach ;)
Luxuorius co u Ciebie zaraz wchodzisz w 38 tydz. jak się czujesz ? ja mojego drugiego synka przenosiłam prawie 2 tygodnie mówią , że chłopcom dobrze u mamusi :-D
Mikaduchna już na miejscu jesteś ?
Ściskam wszystkie i dobrego dnia życzę !!!
 
8-9 dpo
Straszne mdłości mam, słaba jak betka jestem przez to.
Nigdy wczesniej nie miałam takich objawów, to chyba bardzo szybko?
Albo wcale w ciąży nie jestem tylko złapałam jakiegoś wirusa

Wszystko mozliwe :)
Ja jeszcze przez testem zrobilam sie masakrycznie zmeczona, nie mialam sil i odrzucilo mnie od miesa.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Hej dziewczyny czytam was cały czas ale u mnie m-c z słabym rokowaniem więc wysyłam pozytywną energię testującym ;-) ;)bulbasek, sylwkaq90, bertha i cała reszta staraczek testujących na dniach kibicuję wam i czekam na pozytywy :-) :)
Spark życzę szybkiego i bezproblemowego powrotu do zdrowia dla Twojego M :)
Antonia2016 pamiętam Ciebie z mojego pierwszego forum jak i czy można zaplanować płeć :wink: też starałam się planować a teraz to już nie ważne :happy:
życzę powodzenia w staraniach ;)
Luxuorius co u Ciebie zaraz wchodzisz w 38 tydz. jak się czujesz ? ja mojego drugiego synka przenosiłam prawie 2 tygodnie mówią , że chłopcom dobrze u mamusi :-D
Mikaduchna już na miejscu jesteś ?
Ściskam wszystkie i dobrego dnia życzę !!!
Dziękuję bardzo za pozytywne słowa. Mam nadzieję że się niedługo doczekam.. Nie muszę się jakoś szybko spieszyć. Dwóch lobuzow już mam a do menopauzy też daleko [emoji6] oczywiście mam nadzieję że jak najszybciej się uda

Napisane na E2105 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry