reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2017 ;) zapraszam!

Może i tak ale nie mogę uwierzyć też w to że ktoś je widział i zadzwonił do żony bo co, bo szkoda mu czasu było widząc płaczące dziecko same? U nas jak auto stoi na poboczu nikt nie przejechałby obojętnie, taki zwyczaj choćby się waliło paliło a tu takie coś no szczęka mi opadła.... Ciekawe ile w tym wszystkim prawdy w ogóle.
sprawa jest skomplikowana, ludzie sugeruja, ze ten co je widzial mogl byc nacpany czy cos i ze mu sie wydawalo...no bo dziwnie to wyglada
 
reklama
Hej Kochane :)

Wczoraj te dwie kropki były. Cała noc nic, rano nic i teraz znowu kropka. Brzuch nie boli.

Wczoraj byłam jakas spanikowana, teraz jestem spokojna. Chyba i ten cykl będzie na nie. Jakoś nie mam nadziei.
 
Wychodzi, że 22 dc
A ktory dzien po owu?
Bulbasek bądź dobrej mysli. Ja test zakupiłam, będzie sobie leżał do czwartku.
Kupiłam test AMIL czy cos wiecie o tej firmie? Jest w miare ok? Piszą, że test najlepiej zrobić w dniu spodziewanej miesiączki.
Moje cycki dalej milczą!
Zrobiłam dzisiaj tsh, jutro beda wyniki.
 
A ktory dzien po owu?
Bulbasek bądź dobrej mysli. Ja test zakupiłam, będzie sobie leżał do czwartku.
Kupiłam test AMIL czy cos wiecie o tej firmie? Jest w miare ok? Piszą, że test najlepiej zrobić w dniu spodziewanej miesiączki.
Moje cycki dalej milczą!
Zrobiłam dzisiaj tsh, jutro beda wyniki.
8-9 dpo
Straszne mdłości mam, słaba jak betka jestem przez to.
Nigdy wczesniej nie miałam takich objawów, to chyba bardzo szybko?
Albo wcale w ciąży nie jestem tylko złapałam jakiegoś wirusa
 
reklama
Do góry