reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2017 ;) zapraszam!

Cześć!
Mam pytanko i prośbę do dziewczyn, które leczą się u endokrynologa i znają trochę na tym temacie. Jak pisałam wcześniej lekarz podejrzewał u mnie problem z tarczycą. Zrobiłam TSH i wyszło 2.080, po miesiącu 2.89, dodam, ze byłam wtechy chora na antybiotyku. Rok temu wynik TSH 2.32 bodajże, wszystkie niby w normie, ale jeśli chodzi o starania to wiadomo. Teraz mam wizytę u endo prywatną na sobotę, zrobiłam wyniki, podam poniżej. Wszystko niby w normie. TSH spadło, może to zasługa witamin z jodem, sama nie wiem.
TSH- 1.520, norma 0,270-4.200
Ft3- 3.13, norma 2-4.40
Ft4- 1.11, norma 0.93-1.70
ATPo- 12, norm 0,00- 34,00
ATg- 18.04, 0.00- 115,00

Co o tym sądzicie? Jest sens iść do endokrynologa?
 
reklama
Dobra kochane moje pomóżcie ... o co chodzi z tymi moimi testami? Bo ja już głowę tracę [emoji33] Zobacz załącznik 784433

Napisane na SM-G7105 w aplikacji Forum BabyBoom

Na moje to 17dc był pik lh.
U mnie był No wczoraj około 14.
12h później bolał mnie brzuch wiec była owulacja. Dlatego dziś to nawet jak Brda przytulasy nic z tego nie Brdzie wiec kolejny cykl stracony także ten [emoji51]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny mam stresa przed jutrzejszą wizytą. Znaczy o to się stresuję czy będzie już widac i czy wszystko w porządku.
Ale też zastanawiam się jak odbywa się to pierwsze badanie na fotelu, co tam dokładnie robi
a w książce przeczytałam właśnie takie coś: lekarz przeprowadzi badanie narządów miednicy mniejszej oburącz przez pochwę (jedna ręka w pochwie, druga na brzuchu) oraz byc może przez odbyt.
Byłam już ze dwa razy u ginekologa i miałam badanie ginekologiczne i raczej nie wspominam tego jakoś szczególnie, ale w ciąży może jest inaczej. Mam stresa!!!
A usg dopochwowe też miałam i nie przeszkadza mi to w ogóle, nawe zabawne to było, bo lekarz najpierw wywiad lekarski, a później pyta mnie stosunek był, a ja na to nie dzisiaj nie. :biggrin2: A mu chodziło czy dziewica, jezu ale wtedy dałam, śmiałam się sama z siebie, do dzisiaj mnie to bawi. :-D:-D
 
Dziewczyny mam stresa przed jutrzejszą wizytą. Znaczy o to się stresuję czy będzie już widac i czy wszystko w porządku.
Ale też zastanawiam się jak odbywa się to pierwsze badanie na fotelu, co tam dokładnie robi
a w książce przeczytałam właśnie takie coś: lekarz przeprowadzi badanie narządów miednicy mniejszej oburącz przez pochwę (jedna ręka w pochwie, druga na brzuchu) oraz byc może przez odbyt.
Byłam już ze dwa razy u ginekologa i miałam badanie ginekologiczne i raczej nie wspominam tego jakoś szczególnie, ale w ciąży może jest inaczej. Mam stresa!!!
A usg dopochwowe też miałam i nie przeszkadza mi to w ogóle, nawe zabawne to było, bo lekarz najpierw wywiad lekarski, a później pyta mnie stosunek był, a ja na to nie dzisiaj nie. :biggrin2: A mu chodziło czy dziewica, jezu ale wtedy dałam, śmiałam się sama z siebie, do dzisiaj mnie to bawi. :-D:-D
Haahha :p dobre z tym stosunkiemm, ale pewnie pomyslalabym tak jak Ty :p

Będzie dobrze :*
 
[emoji382][emoji382][emoji382][emoji382][emoji382][emoji382][emoji382][emoji382][emoji382][emoji382][emoji382][emoji382][emoji382][emoji382][emoji382][emoji382][emoji382][emoji382][emoji382][emoji382][emoji382][emoji382][emoji382][emoji382][emoji382][emoji382]
Leca czary [emoji38]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Mi zaczaruj zeby nie przyszła :D
 
Ania to co opisujesz to zwykłe badanie, przez odbyt to badają dziewice ;). Ja już mialam tyle badań i tyle usg, że do rodzinnego się bardziej stresuje hehe.
 
Dziewczyny mam stresa przed jutrzejszą wizytą. Znaczy o to się stresuję czy będzie już widac i czy wszystko w porządku.
Ale też zastanawiam się jak odbywa się to pierwsze badanie na fotelu, co tam dokładnie robi
a w książce przeczytałam właśnie takie coś: lekarz przeprowadzi badanie narządów miednicy mniejszej oburącz przez pochwę (jedna ręka w pochwie, druga na brzuchu) oraz byc może przez odbyt.
Byłam już ze dwa razy u ginekologa i miałam badanie ginekologiczne i raczej nie wspominam tego jakoś szczególnie, ale w ciąży może jest inaczej. Mam stresa!!!
A usg dopochwowe też miałam i nie przeszkadza mi to w ogóle, nawe zabawne to było, bo lekarz najpierw wywiad lekarski, a później pyta mnie stosunek był, a ja na to nie dzisiaj nie. :biggrin2: A mu chodziło czy dziewica, jezu ale wtedy dałam, śmiałam się sama z siebie, do dzisiaj mnie to bawi. :-D:-D


Ania, wszystko bedzie dobrze ;-)
To badanie na fotelu wyglada jak zwykle rutynowe badanie :-) wsadza palucha, druga reka naciska i tyle :-) pewno powie Ci ze macica rozpulchniona itp itd i ze dobrze to swiadczy :-)
A USG to tez zwykle badanie :-) fajne uczucie jest jak widzisz jeden pecherzyk a on Ci mowi ze idzie szukac drugiego ;-)
Na ktora masz ta wizyte?? :-)
 
reklama
Czesc Dziewczynki :) nie odzywalam sie bo mialam duzo spraw do zalatwienia w zwiazku ze Szlachetna Paczka. Ponadto naczytalam sie troszke o dawnych poronieniach wsrod innych forumowiczek i zaczelam fiksowac. Co tam u Was? Ktore testuja i ktore mialy dwie kreski? Nie jestem w stanie Was nadrobic ddlatego pytam. Buźki i tulaski :)
 
Do góry