reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2017 ;) zapraszam!

reklama
Na moje to 17dc był pik lh.
U mnie był No wczoraj około 14.
12h później bolał mnie brzuch wiec była owulacja. Dlatego dziś to nawet jak Brda przytulasy nic z tego nie Brdzie wiec kolejny cykl stracony także ten [emoji51]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Macie rację dziewczyny, pewnie to jednak 17dc, no nic tak będę odliczać. Serducha były w 16dc a wcześniej w 12dc wiec zobaczymy co z tego wyjdzie ... no i teraz te 'świetne' 2 tygodnie :/

Queen powiem Ci, że bym M pogryzla za taki numer w 'ten' dzień ale my staraczki to już desperatki pod tym względem [emoji13]

Napisane na SM-G7105 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Cześć!
Mam pytanko i prośbę do dziewczyn, które leczą się u endokrynologa i znają trochę na tym temacie. Jak pisałam wcześniej lekarz podejrzewał u mnie problem z tarczycą. Zrobiłam TSH i wyszło 2.080, po miesiącu 2.89, dodam, ze byłam wtechy chora na antybiotyku. Rok temu wynik TSH 2.32 bodajże, wszystkie niby w normie, ale jeśli chodzi o starania to wiadomo. Teraz mam wizytę u endo prywatną na sobotę, zrobiłam wyniki, podam poniżej. Wszystko niby w normie. TSH spadło, może to zasługa witamin z jodem, sama nie wiem.
TSH- 1.520, norma 0,270-4.200
Ft3- 3.13, norma 2-4.40
Ft4- 1.11, norma 0.93-1.70
ATPo- 12, norm 0,00- 34,00
ATg- 18.04, 0.00- 115,00

Co o tym sądzicie? Jest sens iść do endokrynologa?
Gosiu Tsh jak najbardziej w porządku, ale moze idz skonsultuj się z endo. Zbada i bedziesz wiedziala, czy jest się czego obawiać, tym bardziej, że chcesz zajść w ciążę.
 
Ha! Czyli jednak moje czary zadzialaly
[emoji382][emoji123][emoji6]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Nie do końca...u mnie nadal nic :-(

qdkkx1hpzei65q7s.png
 
reklama
Do góry