reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2017 ;) zapraszam!

1477290681710-457558321.jpg zrobiony przed chwilą z drugich siuskow. Mam nadzieję że ten raczej nie oszukuje. jutro beta.
 

Załączniki

  • 1477290681710-457558321.jpg
    1477290681710-457558321.jpg
    403,9 KB · Wyświetleń: 141
reklama
Lui my tak tydzień temu ostro działaliśmy i też już tydzień przerwy mamy od bzykanka. Odpoczywamy teraz.
Bertha super, że już jesteś po laparo, jak się czujesz? Teraz to już działanie Ci pozostało. Który masz dzień cyklu?
 
dziewczyny dołączam do Was, mi tez już się nie chce ... ale czego się nie robi... my staramy się codziennie od 10 dc. W przyszłym cyklu odpuszczamy takie codzienne starania i tylko wtedy kiedy bedzoe ochota.

ovufriend jeszcze mi nie wyznaczyło owu, chcemy się tak starać codziennie do 18 dc, już kilka razy mnie jajniki pobolewały ale nie wiem czy to na owu.
 
Lui powiedz kochana ten ból masz ciągły czy narastający ? I jak Cię boli i masz śluz to kiedy dokładnie obstawiasz owu?

Napisane na SM-G7105 w aplikacji Forum BabyBoom

Raczej ból mam ciągły. W dniach płodnych mnie zawsze lekko, od czasu do czasu pobolewa jajnik, a jak już zbliżam się do owu, albo jestem w jej trakcie to boli mnie cały czas jajnik i to tak porządnie.
 
reklama
nimitii nie poddawaj się bo widzę, że dość szybko zachodzisz w ciążę. Drugi cykl to dopiero początek starań. Zaszłaś dwa razy to i za trzecim zajdziesz. Ja w pierwszą ciąże zachodziłam prawie 1,5 roku (psycha mi już nieźle siadała, najgorsze że nasze wyniki były idealne a ciąży nie było), przy drugim razie zaszłam w 4-tym cyklu (był szok, że tak szybko się udało, ale niestety w 9 tyg. ciąża się zatrzymała) a teraz staram się już 10 cykl i moja cierpliwość się kończy, za parę dni wejdę w 11 bo coś czuję że nic z tego cyklu nie będzie.Więc nie zniechęcaj się na początku drogi, bo szkoda nerwów. Może niebawem się uda.
 
Do góry