reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2017 ;) zapraszam!

Na ovufriend.pl, polecam.


Ja tam ci mówiłam ze ty w ciąży jesteś od dawna i jak pisałaś podczas @ ze jest brązowa a nie krwista to tez mnie to utwierdziło w przekonaniu ze to ciąża :):) ja uważam ze jesteś w ciąży nadal :) nie wiem czemu jeszcze nie sikacz na ciążowy :) na owu sikasz a na ciążowy to jakis gorszy? :) dajesz!


O, Bulbasek, a macie jakies menu przygotowane dla męża? Ja tez chce zacząć odżywiać sie tłuszczowo, zgodnie z żywieniem optymalnym i nie mam motywacji zeby sobie menu dzienne ułożyć, jakies skomplikowane mi sie wydaje przeliczanie tyg makroskladnikkow..

Ale naskrobalyscie :) już wszystko doczytałam. Kochana, mąż sam układał dietę i spisze mi takie przykładowe kilka dni żebyś sobie zobaczyła jak to wygląda :) postaram się jutro podesłać :)
 
reklama
Cześć dziewczyny. Tyle piszecie, że ciężko mi każdej z Was odpisać. U mnie w tym cyklu był piękny śluz płodny i było go mnóstwo. Ovufriend wyznaczył mi owulacje 3 dni temu. Wszystko by się zgadzało ze śluzem i z bólem jajnika. Teraz czekamy na efekty :) Tacy jesteśmy zmęczeni tymi staraniami, że seksu to przez tydzień nie będzie :p
 
Cześć dziewczyny. Tyle piszecie, że ciężko mi każdej z Was odpisać. U mnie w tym cyklu był piękny śluz płodny i było go mnóstwo. Ovufriend wyznaczył mi owulacje 3 dni temu. Wszystko by się zgadzało ze śluzem i z bólem jajnika. Teraz czekamy na efekty :) Tacy jesteśmy zmęczeni tymi staraniami, że seksu to przez tydzień nie będzie :p
Lui powiedz kochana ten ból masz ciągły czy narastający ? I jak Cię boli i masz śluz to kiedy dokładnie obstawiasz owu?

Napisane na SM-G7105 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Lui pytam bo jeśli śluz i ból (u mnie kulminacja wieczorem 23 aż nospe brałam) to obstawiam wieczór tego dnia ale testy i apka pokazują dzień później (nie mierze temp zatem teoretycznie).
A tak z innej beczki ... to również testujemy razem :-)


Napisane na SM-G7105 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Cześć dziewczyny. Tyle piszecie, że ciężko mi każdej z Was odpisać. U mnie w tym cyklu był piękny śluz płodny i było go mnóstwo. Ovufriend wyznaczył mi owulacje 3 dni temu. Wszystko by się zgadzało ze śluzem i z bólem jajnika. Teraz czekamy na efekty :) Tacy jesteśmy zmęczeni tymi staraniami, że seksu to przez tydzień nie będzie :p
Oby była abstynencja przez następne 9 miesięcy
 
Anik nie do końca. Tak naprawdę to mój drugi cykl. W pierwszą ciążę zaszłam jak tylko lekarstwa mnie naprawił. W drugą zaszłam bez leków ale poronilam w 9tc (przez przypadek dowiedziałam się że jestem w ciąży ). Po tym wszystkim postanowiłam ze względu na prace starać się dopiero pod koniec roku czyli teraz.
Mam o wiele więcej leków niż wtedy a nie czuje ze się ma coś udać.
Wiem ze się nie powinnam poddawać ale czuje że mi była pisana tylko 1 ciąża. Ja jestem taka czarownica często to co przeczowam się niestety sprawdza. Wiem to dziwne.
Ja tez jestem przed nastepnymi staraniami ale ja wierze ze jeszcze bede w ciazy.. Ja teraz zaszlam od razu, zobacze jak bedzie teraz.. Glowa do góry ;) jeszcze razem bedziemy chodzic z brzuszkami;)
 
Emsi ja też mam tako ból czasem bardzo mocny. Dzisiaj rano np bolało jak na okres.
W zeszłym cyklu prawy jajnik mnie mocno kół bardzo mocno.

Lui als ja z mężem mam tak :D już nam się też nie chce ;)
 
reklama
Do góry