reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2017 ;) zapraszam!

Hej Dziewczyny:)

U mnie - zero objawów, już mi wszystkie przeszły. Ani cycki nie bolą, ani brzuch nie ciągnie. W piątek czekam na @. Jedynie gardło mnie boli i ogólnie w kościach łamie - ale to chyba nie jest objaw ciąży:) :) :)
Co do ciasnego mieszkania - myśmy z naszymi chłopcami i Mężem mieszkali w dwupokojowym mieszkaniu - w jednym pokoju mieliśmy sypialnię, w drugim - toczyło się życie codzienne. Bardzo miło wspominam tamte chwile. Jakoś wtedy nie miałam myśli, że będzie nam za ciasno - a teraz mam dom i myślę, że jeden pokój więcej by się przydał. Człowiek im więcej ma, tym bardziej wymyśla sobie problemy. Tak więc - zachęcam wszystkich mieszkających w małych mieszkankach, żeby się starali - bo to jest bardzo miłe i zbliżające - takie mieszkanie na tzw."kupie". Pozdrawiam serdecznie
M.
Witaj Mikaduchna u mnie też nawet czary nie pomogą,mam wrażenie że szyjka mi się skraca :sad: sama już nie wiem :( nawet testu nie robię :hmm: zeszła ze mnie werwa jeszcze się okaże że znowu m-czkę prędzej dostane w zeszłym była w 27 dc a teraz to nie wiem :baffled: ech życie zobaczymy czekam do piątku i zobaczę co dalej :-( :( pozdrawiam wszystkie staraczki i życzę efektów w postaci drugiej kreski na teście ;) Mikaduchna będzie dobrze, myśl pozytywnie ja mimo wszystko gdzieś tam jeszcze nie gasne :wink:
 
reklama
Witam, sloneczna piekna pogoda u mnie :) Wczoraj wieczorem po dlugiej rozmowie podjelismy decyzje ze zaczynamy starania o dzidziusia. Szczerze to balam sie zaczac wczoraj rozmowe ale Moj sam zagail, ze przemyslal wszystko i jest w pelni gotow na to by byc tata :D jak zapytalam czy sie nie boi ze nie podolamy finansowo to mi pow ze sie Kochamy a jak przyjdzie dziecko to sb odmowimy a dla Niego bd na wszystko :) i ze nie ma na co czekac bo bd ciagle zwlekac z ta decyzja. Od wczoraj wiec dzialamy bez zabezpieczen. Okres prawdopodbnie dostane jutro..... A tak po za tematem to wczoraj zjadlam troche winogron popoludniu a wieczorem myslalam ze sie przekrece, jakas porazka normalnie. NIGDY WIECEJ WINOGRON :no2:
Wspaniała wiadomość, aż się serce raduje :biggrin2: trzymam &&&& za pozytywne wieści ;)
 
Ahahahaha fuck, serio?[emoji14]mój się zawsze śmieje i mówi "znowu udajesz, że ćwiczysz"... :D
Hahaha powaga :D byłam w mega szoku bo on mało uczuciowy jest i tez zazwyczaj miał z tego polew :D a tu nagle taki gest :D wczoraj mnie miział po włosach jak robiłam świece :o chyba ten dwu godzinny płacz przedwczoraj tak na niego zadziałał haha

Napisane na LG-D855 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Witaj Mikaduchna u mnie też nawet czary chyba czary nie pomogą,mam wrażenie że szyjka mi się skraca :sad: sama już nie wiem :( nawet testu nie robię :hmm: zeszła ze mnie werwa jeszcze się okaże że znowu m-czkę prędzej dostane w zeszłym była w 27 dc a teraz to nie wiem :baffled: ech życie zobaczymy czekam do piątku i zobaczę co dalej :-( :( pozdrawiam wszystkie staraczki i życzę efektów w postaci drugiej kreski na teście ;) Mikaduchna będzie dobrze, myśl pozytywnie ja mimo wszystko gdzieś tam jeszcze nie gasne :wink:

Hej Evelinia:)
No to ja mam teraz taki dokładnie przypadek - właśnie poszłam do toalety a tam: @ Przyszła dwa dni wcześniej:( Lepsze to niż by miała się dwa dni spóźnić, a ja szaleć i robić sobie nadzieję. Ale jest to kurdę dołujące. Ale za Ciebie trzymam kciuki mocno. Buziaczki!
 
Wspaniała wiadomość, aż się serce raduje :biggrin2: trzymam &&&& za pozytywne wieści ;)
Ja tez sie mega ciesze bo Moj byl tak sceptycznie do teo nastawiony do niedawna, niby mowil co bd to bd ale jak juz dochodzilo do przytulanek to po gumke siegal za kazdym prawie razem. A tu wczoraj taka informacja :) usmiech to mi z buzi dzis nie schodzi :tak: mam nadzieje ze nam sie uda :-) :)
 
Ja tez sie mega ciesze bo Moj byl tak sceptycznie do teo nastawiony do niedawna, niby mowil co bd to bd ale jak juz dochodzilo do przytulanek to po gumke siegal za kazdym prawie razem. A tu wczoraj taka informacja :) usmiech to mi z buzi dzis nie schodzi :tak: mam nadzieje ze nam sie uda :-) :)
Świetna wiadomość :-) Ja muszę z moim porozmawiać po wizycie i gina :-)

Napisane na E2303 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej Evelinia:)
No to ja mam teraz taki dokładnie przypadek - właśnie poszłam do toalety a tam: @ Przyszła dwa dni wcześniej:( Lepsze to niż by miała się dwa dni spóźnić, a ja szaleć i robić sobie nadzieję. Ale jest to kurdę dołujące. Ale za Ciebie trzymam kciuki mocno. Buziaczki!
O w mordę to ci wredota z tej @ ale może lepiej jest że szybciej przyszła bo przynajmniej się nie nakręcasz dalej,a tak człowiek siedzi myśli wyszukuje i go nerwy zjadają ;-) ;);) widocznie chcesz być lipcówką :yes: trzymaj za mnie mocno &&&&
 
Ja tez sie mega ciesze bo Moj byl tak sceptycznie do teo nastawiony do niedawna, niby mowil co bd to bd ale jak juz dochodzilo do przytulanek to po gumke siegal za kazdym prawie razem. A tu wczoraj taka informacja :) usmiech to mi z buzi dzis nie schodzi :tak: mam nadzieje ze nam sie uda :-) :)
Mój mi postawił jeden warunek :D że jak tylko będzie podpisana umowa o mieszkanie to zaczniemy działać i to bylo najgorsze 2 miesiace w moim życiu ..bo sie ciągle sprawa przeciągała:D ale jak już zaczęlismy to tez mialam ciagle usmiech na twarzy i wgl wszystko bylo takie dziwne ,a K sie smial ze zaoszczedzi na gumach bo przez 5 lat byly przytualnki tylko z gumeczką:D także kciuki żeby sie Wam szybko udało zaskoczyć &&:)


A ja za chwile będe robic test owu i będe sie pierwszy raz modlic żeby ta druga kreska była jak najmniej widoczna :D

Napisane na LG-D855 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Ja tez sie mega ciesze bo Moj byl tak sceptycznie do teo nastawiony do niedawna, niby mowil co bd to bd ale jak juz dochodzilo do przytulanek to po gumke siegal za kazdym prawie razem. A tu wczoraj taka informacja :) usmiech to mi z buzi dzis nie schodzi :tak: mam nadzieje ze nam sie uda :-) :)
Uda się na pewno &&& zaciśnięte za nas wszystkie ,brać się do roboty i czerpać z tego podwójną przyjemność :D
 
Do góry