reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2017 ;) zapraszam!

Witam się i ja dzisiaj [emoji4]
Tak mi się dzisiaj nic nie chce, źle spałam i teraz mi sie nawet z wyrka ruszyć nie chce[emoji53]

Napisane w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Hej Dziewczyny:)

U mnie - zero objawów, już mi wszystkie przeszły. Ani cycki nie bolą, ani brzuch nie ciągnie. W piątek czekam na @. Jedynie gardło mnie boli i ogólnie w kościach łamie - ale to chyba nie jest objaw ciąży:) :) :)
Co do ciasnego mieszkania - myśmy z naszymi chłopcami i Mężem mieszkali w dwupokojowym mieszkaniu - w jednym pokoju mieliśmy sypialnię, w drugim - toczyło się życie codzienne. Bardzo miło wspominam tamte chwile. Jakoś wtedy nie miałam myśli, że będzie nam za ciasno - a teraz mam dom i myślę, że jeden pokój więcej by się przydał. Człowiek im więcej ma, tym bardziej wymyśla sobie problemy. Tak więc - zachęcam wszystkich mieszkających w małych mieszkankach, żeby się starali - bo to jest bardzo miłe i zbliżające - takie mieszkanie na tzw."kupie". Pozdrawiam serdecznie
M.
 
Hej Dziewczyny:)

U mnie - zero objawów, już mi wszystkie przeszły. Ani cycki nie bolą, ani brzuch nie ciągnie. W piątek czekam na @. Jedynie gardło mnie boli i ogólnie w kościach łamie - ale to chyba nie jest objaw ciąży:) :) :)
Co do ciasnego mieszkania - myśmy z naszymi chłopcami i Mężem mieszkali w dwupokojowym mieszkaniu - w jednym pokoju mieliśmy sypialnię, w drugim - toczyło się życie codzienne. Bardzo miło wspominam tamte chwile. Jakoś wtedy nie miałam myśli, że będzie nam za ciasno - a teraz mam dom i myślę, że jeden pokój więcej by się przydał. Człowiek im więcej ma, tym bardziej wymyśla sobie problemy. Tak więc - zachęcam wszystkich mieszkających w małych mieszkankach, żeby się starali - bo to jest bardzo miłe i zbliżające - takie mieszkanie na tzw."kupie". Pozdrawiam serdecznie
M.
Zgadzam się, poza tym, zawsze może być to jakaś szkoła przetrwania :p My z 40m2 przenieslismy się na ok. 60m2, 3 pokoje. Rozkład super, lokalizacja super, ale po pół roku syn właściciela stwierdził, że chce się wprowadzić i musieliśmy zmienić mieszkanie. Teraz też mamy 3 pokoje, ale 47m2. Swoje (to na które czekamy) będziemy mieli 51m2, niby nie duża różnica, ale jednak. Tak, jak mówisz Mikaduchna, człowiek jak się przyzwyczai do lepszego, to później trudno się przestawić. Chociaż mimo tego, że teraz mieszkanie mamy mniejsze, to przynajmniej są 3 pokoje i każdy ma swój kąt. W każdym razie, przy jednym, a zwłaszcza malutkim dziecku, dwa pokoje to nie problem, na początku i tak zazwyczaj maluch jest w jednym pokoju z rodzicami, bo łatwiej, bo bezpieczniej. Jak podrosnie, to się można zastanowić co dalej :-)

Napisane na E2303 w aplikacji Forum BabyBoom
 
mieszkaliśmy 4 lata u teściów w pokoju który miał 12 m2 3 lata temu przenieśliśmy sie do naszego domu młody ma swój pokój my swój i wreszcie odżylismy. Ta ciasnota mnie dobijała, ograniczała mi powietrze do oddychania. To prawda trzeba mieszkać w kupie bo w tedy rodzina sie trzyma razem ale czasem minimum jest za małe. Teraz mieszkamy u siebie, mamy na parterze 2 sypialnie i na poddaszu 2 sypialnie. Mieszkamy na parterze bo poddasze jeszcze nie jest do końca skończone zresztą na razie nie ma potrzeby kończyć - zwyczajnie nie ma ko tam mieszkać ale jeśli będziemy miec jeszcze dzieci to one zostaną na parterze a my z mężem pójdziemy na poddasze. Kiedy projektowaliśmy dom chciałam miec troje dzieci, życie spłatało mi figla ale mozę się uda i będziemy jeszcze mieć dzieciątko
 
Witam z rana. U mnie dzisiaj 25dc i 10dpo. Zrobiłam test. I już wariuje (muszę odwiedzic psychiatre). Ja widzę jakiś cień. Zobacz załącznik 779059.
Ja nie widzę ale na zdjęciach zawsze gorzej widać, wiem że to ciężkie ale spróbuj zrobić następny za dwa dni dopiero, bo jak jest słaba kreska jeszcze to oczy wypatrzysz i zeswirujesz, ja już zaczynałam mieć omamy wzrokowe w poprzednim cyklu od wlepiania się jak wariatka w te paski.

Napisane na SM-G531F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dzien dobry!!!!
Siknęłam na test, 25dc i dupa. Jedna wredna krecha :) ale z jednej strony to fajnie bo moge szaleć na 40tce kolezanki, na która lecimy juz w poniedziałek :)
Dziewczyny gdzie robicie wykresy temperatur? Ja przy pierwszych staraniach robiłam na 28dni, ale moze jest cos nowego i lepszego?
Jak u was dzisiaj?


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
My też mamy małe mieszkanko ok 50m (właściwie to mniej bo schody się wliczaja), otwarty salon i pokój gdzie śpimy wszyscy razem. Miałam propozycję żeby się przenieść do większego odrobinę z dwoma pokojami, ale przy małych dzieciach tak wygodniej ze mogę objąć wszytsko wzrokiem i mały diablik mi się nigdzie nie ukryje ;)

Napisane na SM-G531F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Zrobię mu coś dobrego na obiad,tylko nie wiem co...mam cycki z kurczaka,ale nie mam pomysłu co z nimi. A i tak muszę wyjść do sklepu po ziemniaki, już mnie trzepie jak sobie pomyślę o wychodzeniu dzisiaj z domu...:angry: Może cycki w jakimś sosie pieczarkowym?:


Ja dzisiaj robie cycki z cukinia, fasolka i szparagami z pesto :) mmmmm na zielono :)



Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry