reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2017 ;) zapraszam!

reklama
Hahaha powaga :D byłam w mega szoku bo on mało uczuciowy jest i tez zazwyczaj miał z tego polew :D a tu nagle taki gest :D wczoraj mnie miział po włosach jak robiłam świece :o chyba ten dwu godzinny płacz przedwczoraj tak na niego zadziałał haha

Napisane na LG-D855 w aplikacji Forum BabyBoom
Mój tak robi jak mam dni płodne,łazi wtedy jak opętany i tylko wkurza tekstami "jak ty pięknie wyglądasz i jak pachniesz umm,włosy masz pięknie ułożone itd. " chyba czuje samiec sunie heh :wink::-) :)
 
Mój tak robi jak mam dni płodne,łazi wtedy jak opętany i tylko wkurza tekstami "jak ty pięknie wyglądasz i jak pachniesz umm,włosy masz pięknie ułożone itd. " chyba czuje samiec sunie heh :wink::-) :)
Jaki kochany hahaha :D mojego to tylko pewnie przez ten płacz tak wzięło [emoji13] szkoda mu sie mnie zrobiło i tyle :D a ogólnie to kochany i milusi zaczyna być jak mu sie bardzo chce :D wtedy mu dogryzam i mówie (WYBACZCIE i SORY za wyrażenie) : i tak nie poru**asz :D a on wtedy robi taką głupią mine i dalej sie łasi:D

Napisane na LG-D855 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Witam, sloneczna piekna pogoda u mnie :) Wczoraj wieczorem po dlugiej rozmowie podjelismy decyzje ze zaczynamy starania o dzidziusia. Szczerze to balam sie zaczac wczoraj rozmowe ale Moj sam zagail, ze przemyslal wszystko i jest w pelni gotow na to by byc tata :D jak zapytalam czy sie nie boi ze nie podolamy finansowo to mi pow ze sie Kochamy a jak przyjdzie dziecko to sb odmowimy a dla Niego bd na wszystko :) i ze nie ma na co czekac bo bd ciagle zwlekac z ta decyzja. Od wczoraj wiec dzialamy bez zabezpieczen. Okres prawdopodbnie dostane jutro..... A tak po za tematem to wczoraj zjadlam troche winogron popoludniu a wieczorem myslalam ze sie przekrece, jakas porazka normalnie. NIGDY WIECEJ WINOGRON :no2:
Ja też powinnam jutro, najpóźniej pojutrze dostac @ ale liczę na to że jednak sie nie pojawi, choć szansa na to jest znikoma bo wspolzylismy jak miałam koniec dni płodnych i szansę byly średnie. Myślałam sobie że jak uda się zajść w ciążę to urodzenia na naszą 10 rocznicę zaręczyn było to 7.07.2007 [emoji6]


Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Jaki kochany hahaha :D mojego to tylko pewnie przez ten płacz tak wzięło [emoji13] szkoda mu sie mnie zrobiło i tyle :D a ogólnie to kochany i milusi zaczyna być jak mu sie bardzo chce :D wtedy mu dogryzam i mówie (WYBACZCIE i SORY za wyrażenie) : i tak nie poru**asz :D a on wtedy robi taką głupią mine i dalej sie łasi:D

Napisane na LG-D855 w aplikacji Forum BabyBoom
No nieźle heh ja walę podobnymi tekstami ale oni to do ostatniej minuty nie odpuszczą:D
 
mam rodzic z nia jak ona zada 2500? skad mam wziac taka kase...to ogromny szpital i myslisz, ze jak urodze to ona przyjdzie? ma kilka prywatnych gabinetow i trafic na nia w szpitalu ciezko...wole rodzic w innym szpitalu
ah kasa to juz inna sprawa....faktycznie lekarze maja nas w dupie, czy zaplacisz czy nie jak trafisz na czlowieka to dobrze jak nie to masz przesrane.
 
reklama
Do góry