reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2017 ;) zapraszam!

Poczekaj jeszcze parę dni i zrób rano :) Ja przy poprzedniej ciąży zrobiłam test, wyszedł negatywny, a potem się okazało, że jednak zaszłam, ale owulację miałam trochę później, niż być powinna.

Tak własnie zrobię :) Owulka obstawiam na 90% była w 16dc. Bolało mnie jak jasna cholera, ale wiadomo ze przyczyny mogą być inne. Ja po prostu nie należe do tych cierpliwych, mimo ze nie wariuje jak miesiac temu, to z tyłu głowy wszystko siedzi. Niestety tez głosik przekonuje do takich głupot własnie. Ech, no ale cóz zrobic. Tylko zbankrutować, bo przeciez nie zrobiłam zapasu testów na allegro (no bo przeciez uda sie za 1, 2 razem...)
Ale teraz jak nie wyjdzie to zamówie, w nosie mam bulenie za pink test 17zl :szok:
 
reklama
Tak własnie zrobię :) Owulka obstawiam na 90% była w 16dc. Bolało mnie jak jasna cholera, ale wiadomo ze przyczyny mogą być inne. Ja po prostu nie należe do tych cierpliwych, mimo ze nie wariuje jak miesiac temu, to z tyłu głowy wszystko siedzi. Niestety tez głosik przekonuje do takich głupot własnie. Ech, no ale cóz zrobic. Tylko zbankrutować, bo przeciez nie zrobiłam zapasu testów na allegro (no bo przeciez uda sie za 1, 2 razem...)
Ale teraz jak nie wyjdzie to zamówie, w nosie mam bulenie za pink test 17zl :szok:

Mnie też właśnie bolało, przez kilka dni miałam bóle podbrzusza, takie uczucie ciągnięcia po lewej stronie, raz w nocy obudził mnie taki ból, jakby mi ktoś nóż w macice wkładał. Podobnie miałam jak zaszłam w poprzednią ciążę, a nie odczuwałam niczego takiego przez ostatnie 6 lat. Byłam przekonana, że to to, nawet od kawy mnie w zeszłym tygodniu zaczęło odrzucać i miałam mdłości, ale to już chyba siła podświadomości zrobiła :p
 
Dziewczyny pomocy! Bardzo chciałabym mierzyć temp od przyszłego cyklu. Niestety pracuje na zmiany i mierzenie o tej samej porze nie wchodzi w grę. Czy jeśli bede mierzyła temp codziennie po conajmniej 5h snu ale o rożnej porze to bedzie to miało sens? Jak myślicie?


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom

Ja sie nie znam, bo az takiej motywacji nie mam, ale moze to pomoże :)
Link do: Jak prowadzić obserwacje i jak interpretować zmiany płodności w cyklu miesiączkowym?

"
Temperaturę powinnaś zmierzyć bezpośrednio po przebudzeniu się i przed wykonaniem jakiejkolwiek czynności. Dobrze byłoby, gdyby Twój odpoczynek trwał co najmniej 6 godzin (nie jest to wymagane, ale zbyt krótki sen może być powodem nieregularności lub zaburzeń w cyklu). Należy także pamiętać, że około godziny 7:30 temperatura ciała w naturalny sposób wzrasta, a więc pomiary dokonane po tej godzinie będą zapewne podwyższone. Czytelne wykresy temperatury możesz uzyskać także przy pracy w trybie zmianowym. Jeżeli po nocnej pracy śpisz w dzień, zmierz temperaturę zaraz po przebudzeniu i zaznacz godzinę pomiaru na karcie cyklu. Możesz także spróbować mierzyć temperaturę o innej stałej porze, wystarczy przed pomiarem co najmniej godzinę odpocząć np. spokojnie leżąc, a godzinę pomiaru zarejestrować. Różnice w ustalonym przez Ciebie czasie codziennego pomiaru temperatury nie powinny przekraczać półtorej godziny."
 
Mnie też właśnie bolało, przez kilka dni miałam bóle podbrzusza, takie uczucie ciągnięcia po lewej stronie, raz w nocy obudził mnie taki ból, jakby mi ktoś nóż w macice wkładał. Podobnie miałam jak zaszłam w poprzednią ciążę, a nie odczuwałam niczego takiego przez ostatnie 6 lat. Byłam przekonana, że to to, nawet od kawy mnie w zeszłym tygodniu zaczęło odrzucać i miałam mdłości, ale to już chyba siła podświadomości zrobiła :p

Ech ta podświadomośc :D ja prawie zawsze czuje owulke, w tym miesiacu o dziwo bolały 2 jajniki :o (B. wpadł w panike, ze jak zaciąże to bedą bliźniaki :laugh2: ) podbrzusze boli od owulacji w sumie, zawsze zaczynalo chwile przed @. W zeszłym miesiącu to samo, ale zwalam to na Femibion i kwas fiolowy, bo cycki tez w środku bolą niemilosernie :(
W zeszłym cyklu tak sobie nawkręcałam, ze prawie pawia w Tesco puściłam, bo niby jakis zapach mnie odrzucił. :biggrin2::biggrin2::biggrin2:
 
Jak tak czytam
o waszych oczekiwaniach na test to widzę siebie. W jednej chwili mega ekscytacja, ze pewnie sie udało i zrobię wczesniej test. Za chwilkę spadek na ziemie i stwierdzenie, ze przecież na pewno sie nie udało. Objawy niesistniejace, nawet nic sobie nie wmawiam :) piersi siedzą cicho, co nigdy sie nie zdarza bo zawsze przed @ bola masakrycznie. Wiec myśle, ze nie było owu. Wiec na pewno ciąży nie ma. Ale i tak test chce sie zrobic. Całe szczescie kupiłam duuuuuzo na ebay wiec moge sikać haha


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ech ta podświadomośc :D ja prawie zawsze czuje owulke, w tym miesiacu o dziwo bolały 2 jajniki :o (B. wpadł w panike, ze jak zaciąże to bedą bliźniaki :laugh2: ) podbrzusze boli od owulacji w sumie, zawsze zaczynalo chwile przed @. W zeszłym miesiącu to samo, ale zwalam to na Femibion i kwas fiolowy, bo cycki tez w środku bolą niemilosernie :(
W zeszłym cyklu tak sobie nawkręcałam, ze prawie pawia w Tesco puściłam, bo niby jakis zapach mnie odrzucił. :biggrin2::biggrin2::biggrin2:

Haha...w sumie to mogło być zabawne :p Ja zaczęłam brać kwas foliowy miesiąc temu. Mówisz, że on ma jakiś wpływ? Nawet nie wiedziałam :) Ale kurcze, ja się ciągle zastanawiam, czy zaczynać starania już w tym miesiącu, czy jeszcze poczekać (pierwszy cykl bez antykoncepcji), co myślicie? Po odstawieniu anty jest duże prawdopodobieństwo ciąży bliźniaczej. Z jednej strony przy moim PCOS może łatwiej zajdę teraz, ale z drugiej strony, jeśli trafią się bliźniaki, to nie wiem co zrobię :o
 
Jak tak czytam
o waszych oczekiwaniach na test to widzę siebie. W jednej chwili mega ekscytacja, ze pewnie sie udało i zrobię wczesniej test. Za chwilkę spadek na ziemie i stwierdzenie, ze przecież na pewno sie nie udało. Objawy niesistniejace, nawet nic sobie nie wmawiam :) piersi siedzą cicho, co nigdy sie nie zdarza bo zawsze przed @ bola masakrycznie. Wiec myśle, ze nie było owu. Wiec na pewno ciąży nie ma. Ale i tak test chce sie zrobic. Całe szczescie kupiłam duuuuuzo na ebay wiec moge sikać haha


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom

Nie jesteś z Polski? :) Piszesz o ebay, dlatego pytam :)

Sikaj ile wlezie! :D Moje też właśnie "siedziały cicho", a zawsze dwa tygodnie wcześniej zaczynają boleć. A tu kiszka.
 
reklama
Do góry