reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2017 ;) zapraszam!

reklama
Hej dziewczyny :D ale sobie dzisiaj namieszałam:p wczoraj robiłam test owu tymi allegrowymi testami i dzisiaj ..a wiec wczoraj ta kreska była taka średnia ale dzisiaj już wydawała mi sie troszke jaśniejsza[emoji14]w poprzednim msc zgłupiałam bo nie wyszedł pozytyw taki jaki powinien byc ale jak sie później okazało to było to .. Także po 19 pobiegłam do rossmana i kupiłam te testy facelle ( tak tak powinnam zrobic to od razu) , zrobiłam go pół godziny temu ;p wrzuce zdjęcia i błagam pomóżcie :D czy jeśli np pozytywny owu miałby być wczoraj to czy dzisiaj na tym facelle byłaby ta kreska taka ciemna czy niczego nie przegapiłam i jeszcze jutro może ściemnieć na pozytyw ?? Zobacz załącznik 778806Zobacz załącznik 778807Zobacz załącznik 778808

Napisane na LG-D855 w aplikacji Forum BabyBoom
Owu mogła być wczoraj albo dopiero ściemnieje i dopiero będzie, rób nadal ;)
 
Nie wyrzucają testu bo kumpela mi powiedziała, że w tak wczesnym etapie może nie wykryć ona robiła w 23 dc i jakoś ją tknęło i testu nie wyrzuciła a następnego dnia zerknęła i lekka mało co widoczna kreska się pojawiła więc po 3 dniach dzień przed @ zrobiła i co okazało się że druga też słaba jednak szybciej się pojawiła i teraz ma córeczkę. Pytała ginka czy to możliwe żeby coś takiego możliwe a on na to że było małe stężenie i się dobę zbierało na pewno następnego dnia nic by nie pokazało gdyby rzeczywiście nie była w ciąży :biggrin2: a zatem ja będę cierpliwa :-p

Evelinia - wiem, że się tak czasem zdarza. Nie wyrzuciłam tetsu, ale dzisiaj nadal pokazywał biel vizira. A ja prawie stałam na głowie, żeby się upewnić, że pod żadnym kątem niczego nie ma. Bardzo długo się wpatrywałam. Wczoraj oczywiście desperackie pragnienie - aby kupić kolejny test, duuużo testów, ale się opanowałam. Poczekam już do piątku - i co ma być to będzie. Najgorsze jest to, że oczywiście po tym jak zrobiłam test, to większość objawów ustąpiła, i czuję się normalnie jak na @..:( Do tego chyba złapałam anginę - bo dosłownie rozrywa mi gardło:( Postaram się myśleć pozytywnie, ale takie rozczarowania i urojone objawy są dobijające.. A Ty też czekasz do piątku - jesteś dzielna i Cię nie kusi?:) Pozdrawiam cieplutko i mimo wszystko mam jeszcze iskierkę nadziei. Buziaki
 
Evelinia - wiem, że się tak czasem zdarza. Nie wyrzuciłam tetsu, ale dzisiaj nadal pokazywał biel vizira. A ja prawie stałam na głowie, żeby się upewnić, że pod żadnym kątem niczego nie ma. Bardzo długo się wpatrywałam. Wczoraj oczywiście desperackie pragnienie - aby kupić kolejny test, duuużo testów, ale się opanowałam. Poczekam już do piątku - i co ma być to będzie. Najgorsze jest to, że oczywiście po tym jak zrobiłam test, to większość objawów ustąpiła, i czuję się normalnie jak na @..:( Do tego chyba złapałam anginę - bo dosłownie rozrywa mi gardło:( Postaram się myśleć pozytywnie, ale takie rozczarowania i urojone objawy są dobijające.. A Ty też czekasz do piątku - jesteś dzielna i Cię nie kusi?:) Pozdrawiam cieplutko i mimo wszystko mam jeszcze iskierkę nadziei. Buziaki
Trochę za wcześnie na testowanie chyba :(, podglądałam masz miec @ 21 wiec dzień wcześniej to może spróbuj test zrobić ale teraz to za wcześnie, gdzieś tam ktoś pisał ze jak doszło do zagnieżdżenia się to na teście owulacyjnym wychodzi druga słaba kreska, sprawdzałam w internecie i coś w tym moze być. Ja bede testować 26 o ile @ nie przyjdzie wcześniej ale zostawiłam kilka testów owulacyjnych i będę na nich najpierw próbować :)
 
Hej dziewczyny!
Brrr ale zimno! Jakoś nie mogę się przyzwyczaić, że idzie zima :(
Zaprowadziłam córkę do przedszkola, w końcu po 2 tygodniach w domu... Ciekawe jak teraz długo nachodzi...

Dziewczyny, czy wychodziły Wam czasem testy owu tylko z jedną kreską?
Testy przyszły mi kilka dni temu i od razu 2 kreski i od tamtej pory cały czas 2, tylko fakt, że teraz już o wiele bledsze. Zastanawiam się jak to jest.
 
Dziewczyny, czy wychodziły Wam czasem testy owu tylko z jedną kreską?
Testy przyszły mi kilka dni temu i od razu 2 kreski i od tamtej pory cały czas 2, tylko fakt, że teraz już o wiele bledsze. Zastanawiam się jak to jest
Wychodziły mi we wrześniu wiedziałam po tym ze to cykl bez owulacji, w tym miesiacu dwie kreski były już od 6/28 dc a pik był w nocy z 15-16dc
 
QUOTE="Lui :), post: 14453261, member: 159792"]Ja w nocy pracuje. Przychodzę o 7 rano do domu. To ile muszę godzin spać żeby ta temperatura była wiarygodna? 3?[/QUOTE]
Ponoc trzeba być 1.5-2h bez ruchu, leżąc :)
 
reklama
Do góry