reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2017 ;) zapraszam!

reklama
A tak w ogóle to jakby mi się teraz nie udało to chciałabym żeby stało się to w tym 3 cyklu. Ja i synek jesteśmy z grudnia, mój mąż z lipca i dzieciątko też by było ;)
 
Witajcie [emoji3] u mnie od rana leje, dziś 3 dzień @ i nie gadam z M., normalnie żyć nie umierać.. Najchętniej to bym wskoczyła do łóżka i nie wychodziła..
Kacha10, ja zawsze mówiłam, ze nie będę rodzic w lato, bo jak to z takim wielkim brzuchem w upały a syna urodziłam w sierpniu, a teraz jak uda sie zajść to znowu termin na lato haha.

Ja na razie biorę tylko kwas foliowy, ale jak do końca roku nie zajdę to idę do gin..
Sarat, ja będąc w ciazy z synem miałam plamienie implantacyjne [emoji3] byłam pewna, ze to @ ale za dwa dni przeszło a pózniej po 2 dniach znowu miałam brązowe brudzenie wiec sie wkurzyłam i zrobiłam test i były dwie kreseczki [emoji3] także trzymam kciuki
 
Witajcie [emoji3] u mnie od rana leje, dziś 3 dzień @ i nie gadam z M., normalnie żyć nie umierać.. Najchętniej to bym wskoczyła do łóżka i nie wychodziła..
Kacha10, ja zawsze mówiłam, ze nie będę rodzic w lato, bo jak to
Sarat, ja będąc w ciazy z synem miałam plamienie implantacyjne [emoji3] byłam pewna, ze to @ ale za dwa dni przeszło a pózniej po 2 dniach znowu miałam brązowe brudzenie wiec sie wkurzyłam i zrobiłam test i były dwie kreseczki [emoji3] także trzymam kciuki

Ja też do końca roku staram się i jak się nie udało to idę do gin. Ja czuję, ze mam niedomoge lutealna stąd ten sluz z krwia.
 
Izabela90 a pecherzyki masz sama z siebie czy bierzesz clo? ja dzis ide na monit po clo. jestem ciekawa czy cos uroslo i czy przypadkiem nie jest juz "po". dzis mam 16 dc, przytulanki byly w pon i co 2 dzien planuje czyli dzis powtorka. mam nadzieje ze sie nie spoznilismy. bedziesz szla sprawdzic czy pekly?
Ja wzielam chyba ze 3 razy te clo. Sprawdzić czy perły nie idę. Miesiąc temu też nie byłam tylko badanie na LH z krwi. U mnie dzisiaj 11dc.
 
Mam w końcu tą moją betke.....i teraz nie wiem. Pomóżcie, a więc......tydzień temu we wtorek tj 27.09 beta wyniosła 97, w poniedziałek 03.10 betka 1600.....tj różnica 6 dni. I teraz kochane ratujcie bo za cholere nie umiem tego obliczyć.
Dobry ten przyrost, bo mi się wydaje że coś za duży???? Znacie się coś na tym hmm??
 
Witajcie dziewczyny :) od miesiąca obserwuję Wasze forum i postanowiłam dołączyć :) Jeszcze kilka dni i zaczynam z mężem działania o dzidziusia :) Cykl temu sprobowalismy, ale sie nie udało. Jednak była to pierwsza próba, nie załamuje się :)
 
Witajcie dziewczyny :) od miesiąca obserwuję Wasze forum i postanowiłam dołączyć :) Jeszcze kilka dni i zaczynam z mężem działania o dzidziusia :) Cykl temu sprobowalismy, ale sie nie udało. Jednak była to pierwsza próba, nie załamuje się :)
Hej hej ;)) pozytywne myślenie przede wszystkim!! :) chociaż ja sama to tylko w teorii dobra jestem hihihihi
 
reklama
No tak, czasem chociaż się bardzo chce zachować spokoj to wyobraźnia działa :) mi w poprzednim cyklu pierwszy raz w życiu spoznila się @ prawie tydzień a mimo wszystko w końcu przyszła i dzidziuś się nie pojawił. Mój ginekolog, wspaniały człowiek, powiedział żeby sobie nie brać mocno do głowy i na pewno się uda. :) trzymam za Was i za siebie kciuki :)
 
Do góry