reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Staraczki 2017 ;) zapraszam!

Cześć Katka!
Metoda mierzenia temp polega na mierzeniu podstawowej temperatury ciała, ktora mierzy sie wlasnie zaraz po przebudzeniu bez wykonywania zbytnich ruchów, o tej samej porze i w tym samym miejscu (najlepiej pod językiem lub w pochwie, ale cały cykl w tym samym). Po wykonywaniu ruchów krążenie, ciśnienie rusza, i temperatura juz sie zmienia w zaleznosci od wielu czynników, ruchów, zdenerwowania, dlatego porównywać można tylko ta po przebudzeniu bo sa wtedy warunki porównywalne.
Dziękuję Ci za podpowiedź. Ja mierzę temperaturę co rano jakieś 5 minut po wstaniu- czas potrzebny na dojście do toalety ;) czyli mam nadzieję, że nie zaburzam zbyt wyników. Mam też pytanie czy są wśród was dziewczyny, którym nie wychodzą testy owulacyjne tzn. NIGDY nie pojawia się 2 kreska- ja na wykresach zauważam skos temperatury ale na testach NIC! Mam też osobiste pytanie czy dostałyście radę od swoich ginekologów jak często należy się kochać aby zajść w ciążę? Ja mam 2 sprzeczne informacje od 2-óch lekarzy i chciałabym to zweryfikować bo nie wiem czego się trzymać. Mianowicie pierwszy twierdzi że należy raz na 2-3 dni w okresie tzw. płodnym a drugi zaś stwierdził " że dopiero gdy para kocha się codziennie (no może pomijając okres miesiączki) przez około roku i nie zachodzi w ciążę to dopiero wtedy można mówić o niepłodności...... i bądź tu człowieku mądry :errr: Dodam tylko że u nas najprawdopodobnie problem tkwi w ilości plemników o szybkim ruchu postępowym ( w porywach jest ich 13 % )
 
reklama
Dziewczynki, ja wróciłam właśnie z pracy, byłam jeszcze z młodym kupić tenisowki do szkoły bo od jutra szkoła :-(
Jestem padnięta
Arya, gratulacje, super, super :-)
Dziewczyny ja się nie znam na testach owu bo zrobiłam aż 3 bodajże, ale sikne dla was i zobaczymy :-)

Napisane na E2303 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczynki, ja wróciłam właśnie z pracy, byłam jeszcze z młodym kupić tenisowki do szkoły bo od jutra szkoła :-(
Jestem padnięta
Arya, gratulacje, super, super :-)
Dziewczyny ja się nie znam na testach owu bo zrobiłam aż 3 bodajże, ale sikne dla was i zobaczymy :-)

Napisane na E2303 w aplikacji Forum BabyBoom

O matko! Dobrze, że piszesz, bo my wszystko mamy, tylko trampek do szkoły nie kupiłam :o:o:o w ogóle o nich nie pomyślałam :eek:
 
Dziękuję Ci za podpowiedź. Ja mierzę temperaturę co rano jakieś 5 minut po wstaniu- czas potrzebny na dojście do toalety ;) czyli mam nadzieję, że nie zaburzam zbyt wyników. Mam też pytanie czy są wśród was dziewczyny, którym nie wychodzą testy owulacyjne tzn. NIGDY nie pojawia się 2 kreska- ja na wykresach zauważam skos temperatury ale na testach NIC! Mam też osobiste pytanie czy dostałyście radę od swoich ginekologów jak często należy się kochać aby zajść w ciążę? Ja mam 2 sprzeczne informacje od 2-óch lekarzy i chciałabym to zweryfikować bo nie wiem czego się trzymać. Mianowicie pierwszy twierdzi że należy raz na 2-3 dni w okresie tzw. płodnym a drugi zaś stwierdził " że dopiero gdy para kocha się codziennie (no może pomijając okres miesiączki) przez około roku i nie zachodzi w ciążę to dopiero wtedy można mówić o niepłodności...... i bądź tu człowieku mądry :errr: Dodam tylko że u nas najprawdopodobnie problem tkwi w ilości plemników o szybkim ruchu postępowym ( w porywach jest ich 13 % )
Mi gin powiedział przed pierwszą ciąża ze co 2 dni przez cały cykl bo niby tyle na pewno są w stanie przeżyć plemniki w moim organizmie i wtedy się udało za pierwszym razem. Teraz mam małe dziecko więc nie bardzo mamy czas czy ochotę na tak częste przytulanki Ale wszystko się okaże ile teraz to zajmie. A co do testów to niestety nie wiem.

Napisane na HUAWEI SCL-L01 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziękuję Ci za podpowiedź. Ja mierzę temperaturę co rano jakieś 5 minut po wstaniu- czas potrzebny na dojście do toalety ;) czyli mam nadzieję, że nie zaburzam zbyt wyników. Mam też pytanie czy są wśród was dziewczyny, którym nie wychodzą testy owulacyjne tzn. NIGDY nie pojawia się 2 kreska- ja na wykresach zauważam skos temperatury ale na testach NIC! Mam też osobiste pytanie czy dostałyście radę od swoich ginekologów jak często należy się kochać aby zajść w ciążę? Ja mam 2 sprzeczne informacje od 2-óch lekarzy i chciałabym to zweryfikować bo nie wiem czego się trzymać. Mianowicie pierwszy twierdzi że należy raz na 2-3 dni w okresie tzw. płodnym a drugi zaś stwierdził " że dopiero gdy para kocha się codziennie (no może pomijając okres miesiączki) przez około roku i nie zachodzi w ciążę to dopiero wtedy można mówić o niepłodności...... i bądź tu człowieku mądry :errr: Dodam tylko że u nas najprawdopodobnie problem tkwi w ilości plemników o szybkim ruchu postępowym ( w porywach jest ich 13 % )
Ja z tego co wiem to najlepiej sie kochac co 2-3 dzien, w taki oto sposob spermy bedzie wiecej a co za tym idzie wiecej plemniczkow [emoji3] no a plemniczki beda silniejsze. Mnie kiedys tak powiedziano :)

Inviato dal mio ALE-L21 utilizzando Tapatalk
 
reklama
Do góry