reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Staraczki 2017 ;) zapraszam!

lux mi tu już wszyscy w koło współczują. Jakbym jeszcze miała tego kierownika, którego miałam teraz to jeszcze byłoby ok.Byłoby spokojniej.A tak nie wiadomo co ten jełop będzie wymyślał i jak mi będzie dogryzał.Ale jak tylko zajdę popracuję do 7 tyg. i idę na zwolnienie. Skoro inni mogą to ja też to wykorzystam. Kończę 8 cykl, chyba jestem już bliżej niż dalej co?
jestes juz bardzooo blisko, bo ja czuje, ze szybko zaciazysz, trzymam z synusiem caly czas kciuki za Cb, pamietaj!!!!
 
reklama
Kacha10 może do tego ciula cos dotrze jak zobaczy ze pracownicy mu uciekają i nie będzie tak źle. Życzę Ci, aby ułożyło się wszytko tak jak byś chciała.
Dziewczyny jak myślicie test może wyjść pozytywny 9 dni po owu jeśli doszłoby do zapłodnienia ? Właśnie mam owu, a 10 września wesele. Na pewno 10 rano będę testować żeby wiedzieć czy się oszczędzać i wznosić toast. Ale obawiam się ze to za wcześnie żeby coś wyszło. A tydzień później kolejne wesele, wtedy to myślę ze już będzie wiadomo bo będzie dwa dni po terminie @.

Napisane na SM-G531F w aplikacji Forum BabyBoom
 
bertha - co do testów owu, podobno pokazują ciążę w 7 dniu po owu. Po tym czasie wychodzą ponoć bledsze, aż do czasu bardziej zaawansowanej ciąży :)
Może któraś zweryfikuje teorię ?:D
Ja prawie przez cały cykl na testach owu mam druga kreskę, tylko ze blada. Jaj jest owu to ciemniejsza.Ale a potem znowu blada. W tym cyklu nie było owu a blada kreska przez cały cykl. Także u mnie testy owu nie sprawdzają się jako ciążowe.
 
A ja robiłam przed spodziewana @ test owulacyjny i wyszła druga prawie taka sama kreska a jednak @ przyszła.
A widzisz, to zupelnie obala tą tezę.. Czyli wszystko zalezy od organizmu.

Kacha10 może do tego ciula cos dotrze jak zobaczy ze pracownicy mu uciekają i nie będzie tak źle. Życzę Ci, aby ułożyło się wszytko tak jak byś chciała.
Dziewczyny jak myślicie test może wyjść pozytywny 9 dni po owu jeśli doszłoby do zapłodnienia ? Właśnie mam owu, a 10 września wesele. Na pewno 10 rano będę testować żeby wiedzieć czy się oszczędzać i wznosić toast. Ale obawiam się ze to za wcześnie żeby coś wyszło. A tydzień później kolejne wesele, wtedy to myślę ze już będzie wiadomo bo będzie dwa dni po terminie @.

Napisane na SM-G531F w aplikacji Forum BabyBoom
Zawsze jest nadzieja ze wyjdzie, niektorym wychodzi. A niektorym dopiero kilka dni po terminie @ wychodzi pozytyw.. :) tu tez nie ma reguly :)
 
Hej kobitki. Już po pracy ale wykończona jestem brrrrrr

Aleksandrax ostatnio kupowałam testy pepino. Opinie są dobre a one są bardzo tanie po 4 zł w kauflandzie i Tesco.

Bertha ja w pierwszej ciąży zobaczyłam drugi cień na teście po 3 godzinach. Więc u mnie się sprawdziło:-)

Kacha współczuję sytuacji w pracy, w syfiatej atmosferze pracuje się równie beznadziejnie. U mnie też nie ciekawie :| liczę na szybką ciążę :p




Napisane na E2303 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Witam wszystkie panie. Na imię mam Kaśka i nieśmiało chciałabym bardzo dołączyć do waszego grona. Od 2 lat staram się zajść w upragnioną 2 ciążę. Moje pierwsze dziecko ma już 10 lat. Niestety idzie nam to niezbyt dobrze i nie ukrywam, że powoli tracę nadzieję. Mam pytanie do wszystkich z was, które są obeznane w temacie. Co miesiąc monitoruje swoje cykle tzn. m.in. mierzę co rano temperaturę. Do tej pory trzymałam się tego, że mierzy się ją o tej samej porze codziennie ale ostatnio przeczytałam, że KATEGORYCZNIE należy mierzyć ją PRZED WSTANIEM czyli jeszcze w łóżku. Nie mogę jednak znaleźć nigdzie wytłumaczenia dlaczego jest to tak ważne? Czy któraś z Pań mogłaby mi pomóc?
 
Witam wszystkie panie. Na imię mam Kaśka i nieśmiało chciałabym bardzo dołączyć do waszego grona. Od 2 lat staram się zajść w upragnioną 2 ciążę. Moje pierwsze dziecko ma już 10 lat. Niestety idzie nam to niezbyt dobrze i nie ukrywam, że powoli tracę nadzieję. Mam pytanie do wszystkich z was, które są obeznane w temacie. Co miesiąc monitoruje swoje cykle tzn. m.in. mierzę co rano temperaturę. Do tej pory trzymałam się tego, że mierzy się ją o tej samej porze codziennie ale ostatnio przeczytałam, że KATEGORYCZNIE należy mierzyć ją PRZED WSTANIEM czyli jeszcze w łóżku. Nie mogę jednak znaleźć nigdzie wytłumaczenia dlaczego jest to tak ważne? Czy któraś z Pań mogłaby mi pomóc?
Cześć Katka!
Metoda mierzenia temp polega na mierzeniu podstawowej temperatury ciała, ktora mierzy sie wlasnie zaraz po przebudzeniu bez wykonywania zbytnich ruchów, o tej samej porze i w tym samym miejscu (najlepiej pod językiem lub w pochwie, ale cały cykl w tym samym). Po wykonywaniu ruchów krążenie, ciśnienie rusza, i temperatura juz sie zmienia w zaleznosci od wielu czynników, ruchów, zdenerwowania, dlatego porównywać można tylko ta po przebudzeniu bo sa wtedy warunki porównywalne.
 
Uwaga, uwaga, moje testy owu:
Górny - 8dpo
Dolny - 9dpo. Moze wiecej wypiłam dzisiaj przed testem ale jest duzo jaśniejszy.

Cóż nam to mówi? Chyba nic ;)
 

Załączniki

  • image.jpeg
    image.jpeg
    569,1 KB · Wyświetleń: 190
Uwaga, uwaga, moje testy owu:
Górny - 8dpo
Dolny - 9dpo. Moze wiecej wypiłam dzisiaj przed testem ale jest duzo jaśniejszy.

Cóż nam to mówi? Chyba nic ;)
Ja mialam taki wczoraj, kreska byla bardzo wyrazna i rozowa a ten dzisiejszy jest taki sam jak twoj dolny
I co mam myslec ehhee
Ale jak mi agnesis napisala to u mnie owu jeszcze nie bylo ( no Bo temp stale niska)

Inviato dal mio ALE-L21 utilizzando Tapatalk
 
reklama
Wydaje mi sie ze ta kreska na owu to taka mam prawie zawsze przez caly cykl (poza owu kiedy jest mocniejsza), takze to chyba nie o takiego pozytywa w tej "technice" chodzi. Testy owu ponoc wykrywaja betahcg jak jest juz minimum 10, a testy ciążowe o czulosci 10 najczesciej cienie wykrywaja jak jest jeszcze ponizej 10.


A testujesz raz na jakis czas? moze @ jednak nie przyjdzie :) albo cykl na tyle sie wydluzy ze rzeczywiscie bedzie owu z tego biezacego cyklu :) mierzysz temp?
Testowałam w czwartek. Negatyw. Temperatury nie mierzę codziennie, więc nie ma co na to patrzeć...
a Ty jak tam Bertha ? :)
 
Do góry