reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Staraczki 2017 ;) zapraszam!

reklama
Ja zamówiłam inofem i termometr owu i dostałam sms że już jest, jadę do apteki a mojego zamówienia nie ma.... Pytam
- Co teraz? Drugi raz jechać nie będę.
- Postaram się o jakiś upust, sam powiadomię jak dotrze...
Tralalala pożyjemy zobaczymy. Prawda taka że daleko nie mam a przeważnie po drodze ale zdenerwowali mnie. Jedyna apteka w okolicy świadcząca usługi internetowe i takie coś!
 
Oj nie, to wada testu. We krwi hormonu było mniej niż 0,1 czyli w moczu nie mogło go być więcej.
Jak mi poprzednia ciążę wykryły facelle 10dpo tak teraz już im nie uwierzę ;) chyba, że będę robić po trzy, a to się nie opłaca, bo za to zrobię bete i będę miała pewność :)
Acha. Dobrze wiedzieć że testy czasami oszukuja[emoji6] można się już ucieszyć a później zonk[emoji50]zrobiłaś im niezłą antyreklame. Też ich nie kupię.

Napisane na SM-G531F w aplikacji Forum BabyBoom
 
I jestem po wizycie u ginekologa.
Oglądał na tym USG chyba z 5 minut aż się wystraszylam ze coś jest nie tak.
Jest zarodek z cialkiem żółtym ale serduszko jeszcze nie bije.
Wiec l4 nie dostałam powiedział ze tydzień dwa i będzie serduszko ale na ten czas niewiele mi może pomóc .
I nie wiem teraz co zrobić.
Wcisne się na wizytę na piątek za tydzień do mojej lekarki z Katowic jeszcze...
Przeraża mnie tylko wizja chodzenia do pracy gdzie już wszystkie trabia jak glupie, dyrekcja juz ma kogoś za mnie przygotowanego , ale swoją doga dopóki nie potwierdzę żywej ciazy nie ma prawa za mnie nikogo zatrudniać prawda? Bo teraz miałam 4 dni l4 od pediatry na gardło.
Po prostu lojalnie ja uprzedził am ze jak wszystko będzie w porządku to nie będę chodziła w ciąży do roboty ...
Dostała duphaston 2 razy dziennie plus ta luteina i plus nospa obowiązkowo rano na rozluźnienie ...
On znowu powiedział ze to wysokie zagniezdzenie nie jest do końca dobre ale rozwija się póki co.
Co lekarz to opinia :-(
A do kiedy masz zwolnienie. W przyszłym tygodniu serduszko na pewno będzie biło. Mi w pierwszej ciąży w 6 tyg 2 dn już biło, więc za pewne kwestia kilku dni.

Napisane na SM-G531F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej dziewczyny :)
Co do tego, że głowa (psychika) ma ogromne znaczenie dodam przykład: moja siostra z narzeczonym starali się przez rok. K nie była do końca pewna. Jej narzeczony pracuje za granicą. Jak zjeżdżał do PL siostra miała mieć akurat dni płodne (za każdym razem) i za każdym razem cykl rozregulowywał się tak, że jak A przyjeżdżał było już o dniach płodnych. Aż któregoś razu wziął Ją na "sposób" i przyjechał tydzień prędzej. I tak o to tym sposobem Ich cudowna córcia ma już skończone 4 miesiące :laugh2:
Wiem, że łatwo jest mówić żeby odpuścić - sama tego nie potrafię ;)

Cały czas Was nadrabiam i nadrobić nie mogę :p


Przepraszam za literówki
 
A do kiedy masz zwolnienie. W przyszłym tygodniu serduszko na pewno będzie biło. Mi w pierwszej ciąży w 6 tyg 2 dn już biło, więc za pewne kwestia kilku dni.

Napisane na SM-G531F w aplikacji Forum BabyBoom
A mnie jak przyszłam w 7tc ginka nie zrobiła usg bo za wcześnie i musiałam wrócić w 8.
To może być różnie ale jak pójdziesz za wcześnie i go nie będzie dalej to najesz się nerwów.
Ja sama nie Wiem co zrobię tym razem, czy pobiegne wczesniej czy będę czekać, boję się znowu usłyszeć ze serce nie bije :(

Napisane na SM-G531F w aplikacji Forum BabyBoom
 
A do kiedy masz zwolnienie. W przyszłym tygodniu serduszko na pewno będzie biło. Mi w pierwszej ciąży w 6 tyg 2 dn już biło, więc za pewne kwestia kilku dni.
No właśnie juz koniec zwolnienia.
Póki co jest 2,8 mm zarodek z cialkiem żółtym :-)
Ale dostałam ten duphaston i nosie na rozluźnienie obowiązkowo ( nie wiem już czy pisakam)
Napisane na SM-G531F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry