reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Staraczki 2017 ;) zapraszam!

A mnie jak przyszłam w 7tc ginka nie zrobiła usg bo za wcześnie i musiałam wrócić w 8.
To może być różnie ale jak pójdziesz za wcześnie i go nie będzie dalej to najesz się nerwów.
Ja sama nie Wiem co zrobię tym razem, czy pobiegne wczesniej czy będę czekać, boję się znowu usłyszeć ze serce nie bije :(

Napisane na SM-G531F w aplikacji Forum BabyBoom

Jak się też takie coś przeżyło, to ten strach będzie nam towarzyszył przez całą każdą kolejna ciążę.
 
reklama
I jestem po wizycie u ginekologa.
Oglądał na tym USG chyba z 5 minut aż się wystraszylam ze coś jest nie tak.
Jest zarodek z cialkiem żółtym ale serduszko jeszcze nie bije.
Wiec l4 nie dostałam powiedział ze tydzień dwa i będzie serduszko ale na ten czas niewiele mi może pomóc .
I nie wiem teraz co zrobić.
Wcisne się na wizytę na piątek za tydzień do mojej lekarki z Katowic jeszcze...
Przeraża mnie tylko wizja chodzenia do pracy gdzie już wszystkie trabia jak glupie, dyrekcja juz ma kogoś za mnie przygotowanego , ale swoją doga dopóki nie potwierdzę żywej ciazy nie ma prawa za mnie nikogo zatrudniać prawda? Bo teraz miałam 4 dni l4 od pediatry na gardło.
Po prostu lojalnie ja uprzedził am ze jak wszystko będzie w porządku to nie będę chodziła w ciąży do roboty ...
Dostała duphaston 2 razy dziennie plus ta luteina i plus nospa obowiązkowo rano na rozluźnienie ...
On znowu powiedział ze to wysokie zagniezdzenie nie jest do końca dobre ale rozwija się póki co.
Co lekarz to opinia :-(
U mnie serduszko zabiło w 7 tygodniu więc jeszcze trochę cierpliwości. Idź do lekarza ogólnego i powiedz jaka jest sytuacja, nasciemniaj że się źle czujesz i poproś o zwolnienie na kolejny tydzień.

Napisane na HUAWEI SCL-L01 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Witam się z rana [emoji1] właśnie wystartowalismy w podróż do Polski. Nawet nie wiecie jak się cieszę [emoji1]
Powiedzcie mi jak to jest z tą owulacja. Jak testy wychodzą i po tym wyjdzie blada kreska lub jej brak to znaczy że owu już była?
Wczoraj mi wyszła ciemna druga kreska i towarzyszył mi cały dzień ból prawego jajnika. Dziś póki co nie boli ale testu jeszcze nie robiłam.

Napisane na SM-G925F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Witam się z rana [emoji1] właśnie wystartowalismy w podróż do Polski. Nawet nie wiecie jak się cieszę [emoji1]
Powiedzcie mi jak to jest z tą owulacja. Jak testy wychodzą i po tym wyjdzie blada kreska lub jej brak to znaczy że owu już była?
Wczoraj mi wyszła ciemna druga kreska i towarzyszył mi cały dzień ból prawego jajnika. Dziś póki co nie boli ale testu jeszcze nie robiłam.

Napisane na SM-G925F w aplikacji Forum BabyBoom
Jak test wyjdzie pozytywnie to owy powinna wystąpić w ciągu 24h

Napisane na HUAWEI SCL-L01 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Kiedy rozpocząć testowanie:

Przed rozpoczęciem testowania należy określić długość przeciętnego cyklu menstruacyjnego (ilość dni od 1 dnia krwawienia miesięcznego do dnia poprzedzającego następne krwawienie). W poniższej tabeli możemy odczytać w którym dniu rozpoczynamy testowanie (zależnie od długości cyklu). Testy wykonujemy przez 3-5 dni lub do momentu wykrycia piku LH - codziennie o tej samej porze.

--------------------
Rano jest większe stężenie LH w moczu,- więc może się okazać, że rano test wyjdzie pozytywny, a wieczorem negatywny. Zależnie też ile się płynów piło (zaleca się przed testowaniem zaczekać z piciem 2 h)
Dlatego najlepiej gdzieś koło 19:00. Do 12:00 rośnie stężenie LH i niekoniecznie da miarodajny wynik.
--------------------
A tutaj stronka do obliczenia od którego dnia cyklu rozpocząć testowanie (gdyby ktoś nie wiedział).
Link do: Kiedy zrobić test owulacyjny, długość cyklu - Clearblue.com/pl
 
reklama
Do góry