reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2019

reklama
Dziewczyny, w środę badanie połówkowe. Czego się spodziewać? Jak wygląda takie badanie- podobnie jak to w I trymestrze? A jak Wasze wrażenia po tym badaniu, było jakieś zaskoczenie np.inna płeć? :)
 
Dziewczyny, w środę badanie połówkowe. Czego się spodziewać? Jak wygląda takie badanie- podobnie jak to w I trymestrze? A jak Wasze wrażenia po tym badaniu, było jakieś zaskoczenie np.inna płeć? :)

To podobne badanie - tu sprawdza się narządy wewnętrzne, przepływy itp. I u nas była zmiana płci przy pierwszym dziecku - z córki na syna :)
 
Dziewczyny, w środę badanie połówkowe. Czego się spodziewać? Jak wygląda takie badanie- podobnie jak to w I trymestrze? A jak Wasze wrażenia po tym badaniu, było jakieś zaskoczenie np.inna płeć? :)

Ja mam połówkowe tydzień później, daj znać, jak już będziesz po, jak to teraz wygląda i co badają ;)
 
Ja mam połówkowe tydzień później, daj znać, jak już będziesz po, jak to teraz wygląda i co badają ;)
Nie ma sprawy, zdam relacje mi w 16 tyg p.doktor próbowała podejrzeć płeć, ale pępowina między nóżkami utrudniała - nieśmiało stwierdziła, że raczej dziewczynka (druga). Przyznam szczerze, że marzę o synku i czekam na połówkowe jak na zbawienie, być może siusiak wyrósł :)
 
Nie ma sprawy, zdam relacje mi w 16 tyg p.doktor próbowała podejrzeć płeć, ale pępowina między nóżkami utrudniała - nieśmiało stwierdziła, że raczej dziewczynka (druga). Przyznam szczerze, że marzę o synku i czekam na połówkowe jak na zbawienie, być może siusiak wyrósł :)
No powiedzcie same czy to rzeczywiście wygląda jak siuśka? :D
IMG_20190311_161359.jpg
 
Zazdroszczę trochę ja będę miała pokój z mała i będzie tez to ogólny pokój wiec trochę słabo , jak będzie spać ewakuacja do kuchni [emoji51]
Wiesz, my mamy taki dość dziwny podział mieszkania. Na górze tylko śpimy. Na dole mam salon połączony z kuchnią i tu będziemy z dzieckiem siedzieć za dnia Także liczę na solidny sen malucha Bo średnio mi się widzi wynoszenie córy na górę.

Dziewczyny, w środę badanie połówkowe. Czego się spodziewać? Jak wygląda takie badanie- podobnie jak to w I trymestrze? A jak Wasze wrażenia po tym badaniu, było jakieś zaskoczenie np.inna płeć? :)
Jej, ja połówkowe będę mieć 1 kwietnia. W 18 tygodniu wyszła córa, pani ginekolog mówi, że na 100%, więc nawet nie liczę na „zmianę” płci. Gorzej, że na prenatalnych nie byłam... nie ze swojej winy, dość pokomplikowane to wszystko. Spędza mi to trochę sen z powiek
 
reklama
Wiesz, my mamy taki dość dziwny podział mieszkania. Na górze tylko śpimy. Na dole mam salon połączony z kuchnią i tu będziemy z dzieckiem siedzieć za dnia Także liczę na solidny sen malucha Bo średnio mi się widzi wynoszenie córy na górę.


Jej, ja połówkowe będę mieć 1 kwietnia. W 18 tygodniu wyszła córa, pani ginekolog mówi, że na 100%, więc nawet nie liczę na „zmianę” płci. Gorzej, że na prenatalnych nie byłam... nie ze swojej winy, dość pokomplikowane to wszystko. Spędza mi to trochę sen z powiek
U mnie też taki problem pokojowy, z tym że my mamy sypialnie +kącik dziecka i łazienkę na 2 piętrze a kuchnia i w zasadzie pokój dzienny mamy na parterze:( trochę kicha tak latać.. będę pomagała sobie trochę koszem Mojżesza choć i tak docelowo chce by stał przy moim łóżku na początku. I oczywiście leżaczek i wózek na dole. Liczę że dzięki schodom stracę kg, oby tylko kolana mi nie poszły [emoji1787]
 
Do góry