reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2019

reklama
Myślę, że kupimy gdzieś za miesiąc. Już mam upatrzony model wózka. Ogólnie dużo już mamy, pomału kupujemy, bo coraz ciężej mi chodzić, a mieszkam na wsi i ciężko tak jeździć.
 
Myślę, że kupimy gdzieś za miesiąc. Już mam upatrzony model wózka. Ogólnie dużo już mamy, pomału kupujemy, bo coraz ciężej mi chodzić, a mieszkam na wsi i ciężko tak jeździć.

Najlepiej kupić wózek jak najpóźniej znaleźć model i zakupić przed rozwiązaniem a to dlatego ze wózki maja gwarancje i po co ma stać i gwarancja leci [emoji3]
 
Najlepiej kupić wózek jak najpóźniej znaleźć model i zakupić przed rozwiązaniem a to dlatego ze wózki maja gwarancje i po co ma stać i gwarancja leci [emoji3]
Kupuje używany wózek. Nie widzę sensu wydawania 2000 na nowy, jak ludzie sprzedają go w stanie igła za mniej niż 1000 zł :)
 
Też chcę kupić używany, tym bardziej, że gondoli za długo się nie używa...
Ida_marzec - już Ci się ciężko chodzi? To co to dopiero będzie później... A jak waga? Po staremu? :)
 
Ja tez jestem za używanym mam spacerówkę gondole tylko używana do niego muszę kupić [emoji51]Kolezanka chce mi dać w sumie wózek ale jest tak ciężki ze nie dam rady z 4 piętra [emoji29]
 
reklama
Też chcę kupić używany, tym bardziej, że gondoli za długo się nie używa...
Ida_marzec - już Ci się ciężko chodzi? To co to dopiero będzie później... A jak waga? Po staremu? :)
No właśnie waga nic się nie zmienia! Ale mam coraz większy brzuch, bo CÓRKA rośnie jak szalona :) i ogólnie pomału czuje się jak słonica.
 
Do góry