reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2019

Dziewczyny powiedzcie to tzw. połowkowe USG to jest to co będzie koło 20tc czy to co było koło 13tc?
 
reklama
Witajcie. I ja chętnie do Was dołączę.:-) :)Termin mam na 27 sierpnia z ostatniej miesiączki a z usg na kilka dni wcześniej.
Z przykrością stwierdzam, że nie wiem kogo noszę bo kolanka na usg zaciśnięte były szczelnie.:) jestem szczupła i waga wzrosła mi 1,5 kg a potem spadła więc znów jestem w punkcie wyjścia. Brzusio już wydać- czy w ciuchach czy bez.:-) :) Jestem w trakcie reżimu łożkowego, bo łożysko zaczęło mi się odklejać dwa tygodnie temu. Z dzieckiem wszystko w porządku ale jeszcze dwa tygodnie mam leżeć profilaktycznie.
Pozdrawiam serdecznie wszystkie sierpnióweczki.
 
Witajcie. I ja chętnie do Was dołączę.:-) :)Termin mam na 27 sierpnia z ostatniej miesiączki a z usg na kilka dni wcześniej.
Z przykrością stwierdzam, że nie wiem kogo noszę bo kolanka na usg zaciśnięte były szczelnie.:) jestem szczupła i waga wzrosła mi 1,5 kg a potem spadła więc znów jestem w punkcie wyjścia. Brzusio już wydać- czy w ciuchach czy bez.:-) :) Jestem w trakcie reżimu łożkowego, bo łożysko zaczęło mi się odklejać dwa tygodnie temu. Z dzieckiem wszystko w porządku ale jeszcze dwa tygodnie mam leżeć profilaktycznie.
Pozdrawiam serdecznie wszystkie sierpnióweczki.

Cześć :)
To właściwie w którym jesteś tc? Mogę zapytać, jakie są objawy odklejającego się łożyska? Wyszło to podczas badania u ginekologa czy miałaś jakieś dolegliwości?
 
hej, ale mnie złapał deszcz jak wracałm ze sklepu, oczywiście parasola brak i schować się nie było gdzie. Przebrałam się w piżamodres i chyba już tak będziee do końca dnia. Miłego wtoreczku.
 
A skąd w ogóle dziewczyny jesteście? Może okaże się, że niektóre są z podobnych okolic lub miast :)
 
reklama
Do góry