reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2019

reklama
Cześć :)
To właściwie w którym jesteś tc? Mogę zapytać, jakie są objawy odklejającego się łożyska? Wyszło to podczas badania u ginekologa czy miałaś jakieś dolegliwości?
Teraz jestem w 16 a odklejać się zaczęło dwa tygodnie temu. Zaczęło się żywoczerwonym krwanieniem, zanim dojechalam do szpitala i te wszytkie formalności na dzien dobry to już było bardzo obfite.
Lekarz na usg zobaczył, że łożysko jest odwarstwione i jest tam krwiak.
 
Teraz jestem w 16 a odklejać się zaczęło dwa tygodnie temu. Zaczęło się żywoczerwonym krwanieniem, zanim dojechalam do szpitala i te wszytkie formalności na dzien dobry to już było bardzo obfite.
Lekarz na usg zobaczył, że łożysko jest odwarstwione i jest tam krwiak.

To pewnie przeżywałaś katusze jak zobaczyłaś krwawienie... Ja w 6 tc wylądowałam w szpitalu z krwawieniem, miałam już najgorsze myśli, na szczęście wszystko dobrze się skończyło :) I teraz musi być już dobrze do końca! ;)
 
To pewnie przeżywałaś katusze jak zobaczyłaś krwawienie... Ja w 6 tc wylądowałam w szpitalu z krwawieniem, miałam już najgorsze myśli, na szczęście wszystko dobrze się skończyło :) I teraz musi być już dobrze do końca! ;)
Tak to był horror, stres nie do opisania.. my mamy na koncie już kilka strat..Tak, wierzę że teraz już wszystko będzie dobrze.:tak::-) :)
 
To pewnie przeżywałaś katusze jak zobaczyłaś krwawienie... Ja w 6 tc wylądowałam w szpitalu z krwawieniem, miałam już najgorsze myśli, na szczęście wszystko dobrze się skończyło :) I teraz musi być już dobrze do końca! ;)
A co było przyczyną krwawienia u Ciebie? Mam znajomą która teraz jest w 7 tygodniu i też trafiła z krwawieniem do szpitala. Lekarz nic jej nie zalecił i nie wiadomo jaka przyczyna.. A ona, wiadomo odchodzi od zmysłów..
 
A co było przyczyną krwawienia u Ciebie? Mam znajomą która teraz jest w 7 tygodniu i też trafiła z krwawieniem do szpitala. Lekarz nic jej nie zalecił i nie wiadomo jaka przyczyna.. A ona, wiadomo odchodzi od zmysłów..

To ja dostałam duphaston na podtrzymanie i cyclonamine na zatrzymanie krwawienia... Lekarz mi powiedział, że czasami tak się może zdarzyć, bo zarodek jest jeszcze mały i nie wypełnia całej macicy, znajduje się na jednej ze stron i z drugiej strony może pojawić się krwawienie... Na szczęście po 3 dniach okazało się, że serduszko bije, ale to były najdłuższe 3 dni w moim życiu... Za to jak dowiedziałam się, że wszystko jest ok, nigdy nie byłam bardziej szczęśliwa :)
 
To ja dostałam duphaston na podtrzymanie i cyclonamine na zatrzymanie krwawienia... Lekarz mi powiedział, że czasami tak się może zdarzyć, bo zarodek jest jeszcze mały i nie wypełnia całej macicy, znajduje się na jednej ze stron i z drugiej strony może pojawić się krwawienie... Na szczęście po 3 dniach okazało się, że serduszko bije, ale to były najdłuższe 3 dni w moim życiu... Za to jak dowiedziałam się, że wszystko jest ok, nigdy nie byłam bardziej szczęśliwa :)
Oj napewno:tak:wyobrażam sobie i te dni stresu i tą radość przeogromną:-) :) A który tydzień teraz u Ciebie?
 
reklama
Dziewczyny co na pęcherz można brać w pierwszym trymestrze nic a w 2 ciagle coś mam z pęcherzem już brałam antybiotyk ale znowu ehh
 
Do góry