reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2019

My chcemy dać imię zaczynające się na M, bo nazwisko mamy na M i dziecko miałoby fajne inicjały MM :) Zresztą takie jak ja mam :)
 
reklama
Mi się nie podobają wszelkie Franki, Stasie, Antosie... Kojarzy mi się z osobami urodzonym około 1930 roku ;) Wiem, że teraz taka moda... Mówię oczywiście tylko swoje zdanie, którym nie zamierzam nikogo urazić, wiadomo, że to kwestia gustu :) Tak więc z tych dwóch imion wybrałabym zdecydowanie Tymoteusza :)
Mikołaj bardzo ładne imię, Michał zresztą też nie jest złe ;)
Ja z kolei strasznie się cieszę, że syn, bo na imię dla dziewczynki nie mieliśmy kompletnie pomysłu :)
Mam dokładnie takie samo zdanie :) Te "stare" imiona kojarzą mi się z pokoleniem moich dziadków i nie potrafię zobaczyć w małym dzieciątku Władzia. Antosia czy innego Kazia ;)
 
Imię dla chłopca mam już od dawien dawna. Jeszcze za czasów małolaty mówiłam, że jeśli kiedyś będę miała syna (co jest moim marzeniem) to będzie Aleksander :) to imię ma dla mnie wartość sentymentalną i nawet przez myśl mi nie przeszło, by zmienić je na jakieś inne :) obecnie 18 tydz, płeć nieznana, więc może moje Marzenie się spełni! Jeśli będzie dziewczynka nazwiemy ją najprawdopodobniej Pola :) takie imię wybrała córka, która tak jak i my, nie może się doczekać czy będzie miała brata czy siostrę :)
 
Dlatego ile ludzi, tyle opinii :)
Mi za to Kajtek pasuje jako imię dla kota ;)
Każdy ma jakąś wizję, myślę, że najważniejsze, aby podobało się rodzicom i nie budziło śmiechu lub pogardy wśród ludzi... Mi jest szkoda wszelkich Brajanków i Dżesik...
 
Hej podczytuje was w sumie jestem na wątku wrześniowym ale z usg wychodzi mi na 30 sierpnia czy mogę do was tez dołączyć. U mnie miała być Lena ale tyle Len teraz ze jakoś zaczynam się zastanawiać i już nie mam pojęcia [emoji51]
 
reklama
Hej podczytuje was w sumie jestem na wątku wrześniowym ale z usg wychodzi mi na 30 sierpnia czy mogę do was tez dołączyć. U mnie miała być Lena ale tyle Len teraz ze jakoś zaczynam się zastanawiać i już nie mam pojęcia [emoji51]
Jasne, że możesz ;-) witamy ;-)

Lena to faktycznie teraz bardzo popularne imię, ale chyba też nie ma się co sugerować czy modne, czy nie modne, czy dużo czy mało dzieci o takim imieniu..
Najważniejsze żebyś czuła, że to imie dla Twojego malucha :-)

Gorzej jeśli tak jak mi, nic się nie podoba :p
 
Do góry