reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2019

To też moja pierwsza ciąża i nie wiem, co jest normalne, a co nie, ale myślę, że takie łaskotanie w podbrzuszu to właśnie TO :) Chociaż mam tak, że przez kilka dni coś poczuje, a później kilka dni nic... A Wy jak macie?
 
reklama
To też moja pierwsza ciąża i nie wiem, co jest normalne, a co nie, ale myślę, że takie łaskotanie w podbrzuszu to właśnie TO :) Chociaż mam tak, że przez kilka dni coś poczuje, a później kilka dni nic... A Wy jak macie?
Będę w takim razie bardziej czujna i zacznę przyglądać się temu ;)
 
To też moja pierwsza ciąża i nie wiem, co jest normalne, a co nie, ale myślę, że takie łaskotanie w podbrzuszu to właśnie TO :) Chociaż mam tak, że przez kilka dni coś poczuje, a później kilka dni nic... A Wy jak macie?
Moja też pierwsza. Jestem w 16 tc+5 i też mam wrażenie, że coś czuję w brzuszku :) Ja bym jednak określiła to jakby ktoś od środka końcówką długopisu mnie "smyral" od czasu do czasu. Nie czuję tego codziennie. Wiecie - my pierwszorazowe trochę zielone jesteśmy i chyba nie wiemy czego się spodziewać ;)
 
Jak tak to opisujecie to może ja jednak też coś takiego odczuwam... :) hmm....ale póki co to nie kojarzę tego z ciążą, a może już powinnam :D
 
A ja się pochwalę, że będziemy mieć syna! Jestem przeszczesliwa :) I tym samym ja go będę nazywać Jakub, a mój mąż Robert, bo w tej kwestii nie możemy się jeszcze dogadać ;) Co sądzicie o tych imionach? A jakie imiona Wam się podobają? Zależy mi na tym, by było normalne... :)
 
A ja się pochwalę, że będziemy mieć syna! Jestem przeszczesliwa :) I tym samym ja go będę nazywać Jakub, a mój mąż Robert, bo w tej kwestii nie możemy się jeszcze dogadać ;) Co sądzicie o tych imionach? A jakie imiona Wam się podobają? Zależy mi na tym, by było normalne... :)
Gratulacje :) My myślimy nad Michałem jeśli będzie chłopak, a jak dziewczynka to Milena :)
 
Nie mam w domu dużego lustra i dopiero dzisiaj, pierwszy raz od jakiegoś czasu na siebie spojrzałam i no cóż... Nie da się ukryć, że trochę mnie wywaliło :p 19tc!
 

Załączniki

  • IMG_20190228_160848.jpg
    IMG_20190228_160848.jpg
    2,2 MB · Wyświetleń: 171
U na
A ja się pochwalę, że będziemy mieć syna! Jestem przeszczesliwa :) I tym samym ja go będę nazywać Jakub, a mój mąż Robert, bo w tej kwestii nie możemy się jeszcze dogadać ;) Co sądzicie o tych imionach? A jakie imiona Wam się podobają? Zależy mi na tym, by było normalne... :)
U nas dziewczynka Iga a chłopiec Mikołaj :)
 
Właśnie wracamy od lekarza, no i będzie chłopak... liczyłam na dziewczynkę bo dla chłopca kompletnie nie mam pomysłu na imie...
Myślałam o Tymku(Tymoteusz) albo o Stasiu, ale teraz to chyba co drugi to Staś?

Podajcie może więcej swoich pomysłów to coś zgapie? :-D
 
reklama
Do góry