reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2019

reklama
Właśnie ja też boję się, że moja ginekolog może mieć podobne zdanie...
Może to tylko ginekolodzy-faceci podchodzą do tego po ludzku?
Ja przed ciążą miała dość dobre zdanie o mojej gin, a od momentu kiedy prowadzi moją ciąże, to coraz bardziej zmieniam opinię i niej na gorsze
 
Zobaczę jeszcze, co będzie dalej.
Ale na pewno przy drugiej ciąży pani dr mnie nie zobaczy
Hej :) ja chodze do Pani doktor ginekolog ktora nawet nie zadawala zbednych pytan jak wspomnialam o zwolnieniu...
Stwierdzila ze sama najlepiej wiem czy mam sile dalej chodzic i pracowac czy lepiej bedzie dla mnie i malenstwa jak zostaniemy w domu [emoji4][emoji4][emoji4]
 
Hej :) ja chodze do Pani doktor ginekolog ktora nawet nie zadawala zbednych pytan jak wspomnialam o zwolnieniu...
Stwierdzila ze sama najlepiej wiem czy mam sile dalej chodzic i pracowac czy lepiej bedzie dla mnie i malenstwa jak zostaniemy w domu [emoji4][emoji4][emoji4]
No widocznie ja źle trafiłam [emoji17]
 
Moze rzwczywiscie czas na zmiane lekarza.
Przemysl sobie bo bez sensu meczyc sie do sierpnia.
A ogolne samopoczucie jak?
Pierwsze objawy juz Wam przeszly?
Dzisiaj jest ok. Od rana mam sporo energi. Robie bigos, pranie i niedlugo wybieram sie do biblioteki (praca magisterska sama sie nie napisze).
Wczoraj wieczorem mnie mdlilo i glowa bolala, wiec dolegliwości jeszcze tezymaja. W dodatku jak kicham albo sie rozciagam to czuje jakies takie kłucie w brzuchu.
A Ty Ola jak sie czujesz?
 
Ja miałam całkiem znośne początki, lekkie mdłości i bolące cycki oczywiście [emoji6]
Od 3 tyg. jakby żadnych dolegliwości, a wczoraj kręcenie w brzuchu wróciło.
No i głową czasami pobolewa.
Dzisiaj z samego rana badanka przed jutrzejszą wizytą z moją "ukochaną" panią doktor [emoji39]
A już za tydzień spotkanie z Maleństwem na USG [emoji18] Mam nadzieję że wszystko jest w porządku, bo w ogóle brzuch mi nie rośnie [emoji853]
 
reklama
Do góry