reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2019

@k.karolina a czy ten lekarz zestawil w programie wyniki testu Pappa + wszystkie pomiary dziecka? Otrzymaliscie pelna analize? Jaka szansa na pojawienie sie tych najczestszych trisomni? Idzcie w trybie pilnym do kogos, kto powtorzy porzadnie badanie, wyjasni Wam co i jak i ewentualnie pokieruje dalej! Jak mozna komus rzucic taka informacje i zostawic z niczym.. jakie bydle z niego..
 
reklama
@k.karolina a czy ten lekarz zestawil w programie wyniki testu Pappa + wszystkie pomiary dziecka? Otrzymaliscie pelna analize? Jaka szansa na pojawienie sie tych najczestszych trisomni? Idzcie w trybie pilnym do kogos, kto powtorzy porzadnie badanie, wyjasni Wam co i jak i ewentualnie pokieruje dalej! Jak mozna komus rzucic taka informacje i zostawic z niczym.. jakie bydle z niego..
Po prostu trafiła na konowała !!!!
 
@k.karolina a czy ten lekarz zestawil w programie wyniki testu Pappa + wszystkie pomiary dziecka? Otrzymaliscie pelna analize? Jaka szansa na pojawienie sie tych najczestszych trisomni? Idzcie w trybie pilnym do kogos, kto powtorzy porzadnie badanie, wyjasni Wam co i jak i ewentualnie pokieruje dalej! Jak mozna komus rzucic taka informacje i zostawic z niczym.. jakie bydle z niego..

Tak mam zestawienie, na wykresie oczywiscie gdzie NT, to duzo ponad norma jest plusik. Tlumaczyl, tyle ze w moim wieku przy takich wynikach wystepuje takie prawdopodobieństwo wystapienia ZD (1:900). Niby dyktowalam swojej asystence wymiary dzidziusia. Tylko nadal pytanie, co z ta przeziernowciadcia, ze powiększon a.

Szukam lekarza... tylko dzisiaj ta godzina.

Ja w gabinecie nie bylam wstanie racjonalnie myslec, poprostu to mnie zbillo z nog... Moj mozg nie trawil informacji, tylko to mi brzmialo... i ten genetyk.
 
Kojarzysz portal „znany lekarz”? Wrzuc swoje miasto, ginekolog, szukaj kogos z dobrymi opiniami. Wiele z nich ma ustawiony kalendarz i mozna dokonac od razu rezerwacji przez internet. A jak nie to jutro z rana obdzwon przychodnie i powiedz ze to pilna sytuacja. Moze warto tez isc do swojego ginekologa po konsultacje? Moze da skierowanie do szpitala zeby potwierdzili lub zaprzeczyli tej niby diagnozie? Zrobią komplet badan..
 
Kochana ja tam widzę śliczna malutka dzidzie (jak na moje dziewuszka) [emoji177] bedzie zdrowa! Zobaczysz. Szukaj z rana lekarza i zapisuj sie gdzie sie da! Byle z daleka od niego bo to jakis popierd.... człowiek a nie lekarz.
 
Kochana ja tam widzę śliczna malutka dzidzie (jak na moje dziewuszka) [emoji177] bedzie zdrowa! Zobaczysz. Szukaj z rana lekarza i zapisuj sie gdzie sie da! Byle z daleka od niego bo to jakis popierd.... człowiek a nie lekarz.
Tez ciągle myślę, ze bedzie mala coreczka ❤❤❤

Kustronka- Mam 26 lat.
 
reklama
Do góry