reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Sierpniowe mamy 2019

No właśnie zwątpiłam...na rozpisce do 5 norma...ale gdzieś laski pisały że w ciąży inaczej dlatego pytanie. Jestem w 10tc...
Poniżej 2,5 na pewno, najlepiej chyba w ogóle 2. Ale ogólnie miałaś keidys problemy z tarczyca? Trzebaby zrobić usg i resztę badań czyli ft3, ft4 i ewentualnie antyTPO
 
reklama
Poniżej 2,5 na pewno, najlepiej chyba w ogóle 2. Ale ogólnie miałaś keidys problemy z tarczyca? Trzebaby zrobić usg i resztę badań czyli ft3, ft4 i ewentualnie antyTPO
Kiedyś miałam przy górnej granicy, ale lekarz nic nie zrobił bo w normie. USG miałam i tf3,4 też ale było ok...ale to jakieś 2-3 lata temu. Będę po południu dzwonić do gina, bo wczoraj nie dałam rady:(
@martoosia04 dobry torcik:) dzięki hehe...a mi się suwaczek spóźnia hmm...
 
Najlepiej poszukaj od razu endo.
Ja nigdy problemu nie miałam aż tu nagle w październiku tsh na poziomie 12. Myślałam że ciąża będzie raczej mało realna, ale udało się opanować szybko sytuacje, ale endo twierdzi że już od dawna musiałam mieć Hashimoto, możliwe że i przed pierwszą ciąża.
 
Cześć dziewczyny. Ten wątek na pewno nie jest prywatny bo mnie nie było na liście a mogę nadal czytać;) prywatny to chyba będzie osobny wątek prawda? Czy ten nasz będzie zamknięty? Gorąca prośba żebyście mnie tez dopisały do listy, co prawda odezwałam się tylko kilka razy ale czytam Was każdego dnia i nie wyobrażam sobie zeby mogli tego zabraknąć:D ja właśnie czekam na wizytę. Tylko u mnie
nie jest to nic ekscytujacego bo moja dr nie robi usg. Na usg chodze niestety osobno. Więc dzis tylko sprawdzenie wynikow badan z krwi i moczu plus badanie ginekologiczne. USG mam 8 lutego.
 
Dziewczyny czy w 11 tygodniu można usłyszeć bijące serduszko? Dziś mam wizytę i chciałabym nagrać dla tatusia bo nie może być ze mną
 
reklama
Do góry